30 Maj 2024

Biurka elektrycznie – ranking

Biurka elektryczne są coraz popularniejszym wyborem i elementem wyposażenia powierzchni biurowych. Zapewniają możliwość szybkiej i wygodnej pracy, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca. Oto ranking biurek elektrycznych:

1
ranking-photo
Biurko elektryczne mdd Ogi Drive

Miejsce pracy często kojarzy się z mobilnością personelu. Bardzo ważne jest, aby łatwo i szybko dostosować miejsce pracy w taki sposób, aby zapewnić komfort i wygodę pracownikowi. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości jest to możliwe dzięki systemowi Drive. Każdy blat posiada osobny mechanizm regulacji wysokości. Stoły mogą być wyposażone w panele z tkaniny akustycznej. Drive to ergonomicznie zaprojektowany system biurkowy, który umożliwia pracę w pozycji siedzącej i stojącej. Elektryczna regulacja wysokości stołu umożliwia dostosowanie wysokości stołu do potrzeb użytkownika. Panel sterujący zamontowany pod blatem ułatwia regulację wysokości. Praca przy takim stole nie jest szkodliwa dla zdrowia, wpływa na aktywność i koncentrację oraz pozytywnie wpływa na produktywność pracy. Dodatkowo, aby stworzyć atmosferę prywatności, w stołach systemu MDD można zastosować panele akustyczne, które wyciszają przestrzeń roboczą. Istnieją dwa rodzaje paneli, w zależności od długości i szerokości stołu.

Stoły Drive zaspokajają potrzeby osób o różnym stylu i charakterystyce pracy. Ręczna lub elektryczna regulacja wysokości blatu roboczego pozwala na dopasowanie obszaru roboczego do indywidualnych potrzeb, a jednocześnie stanowi alternatywę dla długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Panel sterowania ze wbudowaną pamięcią umożliwia zdefiniowanie preferowanych ustawień i powrót do nich w dowolnym momencie. Ta funkcjonalność sprawia, że stół regulowany Drive jest idealnym wyborem dla tradycyjnych biur jako podstawa dla indywidualnych stanowisk pracy.

2 641,06 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Wuteh Sky Premium biurko elektryczne

Wuteh Sky Premium to biurko zapewniające nam optymalną ergonomię w miejscu pracy. Płynna regulacja wysokości pozwala szybko dostosować wysokość biurka do charakteru pracy. Elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 705 do 1205 mm odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku. Stabilna metalowa rama jest malowana proszkowo na kolor srebrny lub biały. Blat został zaprojektowany z wykorzystaniem wytrzymałej płyty która jest dwustronnie melaminowana i wykończona obrzeżem o grubości 3 mm. W blacie dwa metalowe portale pozwolą na poprowadzenie kabli. Kolorystyka blatów według wzornika Wuteh. Jego największe zalety to:

  • - Płynna regulacja wysokości w zakresie od 650 do 1290 [mm], uruchamiana przyciskiem.
  • - Rama metalowa malowana proszkowo na kolor czarny, biały lub srebrny.
  • - Nogi biurka z nakładką z polerowanej stali nierdzewnej.
  • - Blat wykonany z płyty o grubości 25 [mm], wykończony krawędzią o grubości 2 [mm].
  • - Rama wyposażona jest w system antykorozyjny
  • - Czułość można regulować (na 3 poziomach) po zainstalowaniu modułu pamięci SKY-5.
  • - Poziom hałasu - max 43 [db]
  • - Metalowa belka podblatowa z teleskopową regulacją, wyposażona w dwa silniki elektryczne.
  • - Nogi trójkolumnowe.

2 940,93 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Wuteh Sky biurko elektryczne

Kolekcja Wuteh to oferta mebli biurowych opartych na nogach z drewna dębowego. Biurka są dostępne w dwóch wersjach: z blatem stałym oraz blatem przesuwnym, dzięki czemu uzyskujemy łatwy dostęp do koryta kablowego. W mniej oficjalnych przestrzeniach doskonale sprawdzą się jako stoliki kawowe, a wysoki stół idealnie sprawdzi się podczas spotkań na stojąco. Główną atrakcją kolekcji są stoły konferencyjne na drewnianych nogach i dębowych wykończeniach w postaci uchwytów i nóg.

1 923,72 zł

Kup teraz