14 Lipiec 2024

Biurko do 1000zł - ranking

Jeśli dysponujesz budżetem do 1000 złotych, to bez trudu możesz znaleźć doskonałej jakości biurko. Oto ranking najlepszych biurek w tym zakresie cenowym.

1
ranking-photo
Biurko mdd Ogi W

Biurko Ogi to spersonalizowana stacja robocza, połączenie uniwersalnego blatu w wielu rozmiarach i formach ze zróżnicowanymi typami ramek, występujących zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej, które pozwalają na tworzenie aranżacji o dowolnej wielkości. W połączeniu z różnymi akcesoriami do zarządzania kablami lub panelami biurkowymi, biurko Ogi zapewnia dobre- zorganizowane stanowisko pracy, które zwiększa wydajność.

BDR twierdzi, że jest czołowym polskim producentem, jeśli chodzi o meble biurowe na rynku europejskim. Unikalną cechą tych produktów jest funkcjonalna i estetyczna komplementarność elementów kolekcji, co pozwala na różne mechanizmy i różnorodne zastosowania. Filozofią BDR jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które spełniają potrzeby wyrafinowanych i wymagających klientów pod względem wzornictwa i funkcjonalności.

Biurko ma następujące cechy:

  • - Blat 140 x 70.
  • - Wierzch z melaminy w kolorze kakaowym o grubości 2,8 cm.

Konstrukcja to dwie metalowe nogi malowane proszkowo na kolor matowy szary. Kolumna 64 cm x 15 cm x 3 cm Stopa 65 cm x 6 cm Pionowe prowadzenie kabli w przecięciu. Nogi łączy dolna maska wykonana z płyty meblowej w kolorze produktu. Waga biurka to około 35 kg.

939,52 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Biurko mdd Ogi U

Dobrze zorganizowane miejsce pracy umożliwia błyskawiczną wymianę informacji i pracę w zespole. Kolekcja OGI open space umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z połączenia płyt, tkaniny i metalu. Modułowość systemu pozwala na tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych. Biurko Ogi U idealnie pasuje do wszelkich sal konferencyjnych i biur. Szeroka gama stonowanych kolorów nadaje jej minimalistyczny charakter. Blat dostępny w wersji prostokątnej. Charakterystyczne nogi są mocowane do blatu. Środek stołu jest zawsze w tym samym kolorze stelaża i może być wyposażony w Mediabox z gniazdami 2 x RJ45, 1 x USB, 1 x HDMI i 4 x 230 V. Podstawowy kształt stołu konferencyjnego ma długość od 120 cm do 180 cm. Istnieje możliwość przedłużenia stołu konferencyjnego.

Mdd to obecnie jeden z najbardziej znanych producentów designerskich mebli. Podczas projektowania produktu MDD bierze pod uwagę potrzeby klientów i stale zmieniający się rynek. Biuro pod marką własną charakteryzuje się nie tylko wysoką technologią, ale także doskonałą jakością i nowoczesnym designem. Meble MDD to również szeroki wybór ergonomicznych produktów, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pracy.

596,40 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
ThunderX3 ED3

Stylowy model wykonany z wytrzymałych materiałów. Stabilna podstawa ma kształt litery Z i jest wzmocniona metalowymi wstawkami na styku z blatem. Stosunkowo kompaktowa konstrukcja ma wysokość 75 cm. Blat stołu o szerokości 112 cm wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej z wodoodporną powłoką i pozwala na umieszczenie wszystkich niezbędnych urządzeń, w tym monitora o dużej przekątnej. Stolik wyposażony jest w specjalne rowki na druty oraz haczyki, na których można zawiesić zestaw słuchawkowy. Solidne nóżki nie rysują powierzchni podłogi. Model może wytrzymać maksymalne obciążenie 50 kg przy masie własnej 18 kg. Zalety tego biurka to:

  • - Nowoczesny design.
  • - Siła i stabilność konstrukcji.
  • - Wysokiej jakości materiały.
  • - Niezła funkcjonalność.

900 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
DXRacer R3

Wysokiej jakości biurko z kątem nachylenia blatu o 10 °. Powierzchnia robocza ma nieco ponad 140 cm szerokości i jest wyposażona w specjalne małe zderzaki zapobiegające spadaniu przedmiotów ze stołu. Istnieją również otwory do zarządzania kablami. Model wykonany w kolorze czarnym. Metalowe nogi tworzą dwa trójkąty, aby zwiększyć stabilność konstrukcji. Tył stołu przykryty jest zasłoną. Pod blatem jest wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie umieścić jednostkę systemową i nogi.

939 zł

Kup teraz