12 Kwiecień 2024

Fotele biurowe do 1500 zł – ranking

W kwocie do 1500 złotych możemy kupić niezwykle wygodny i funkcjonalny fotel biurowy.

1
ranking-photo
Profim Xenon fotel obrotowy

To fotel obrotowy z oparciem z siatki, mechanizmem Synchro SL z funkcją siedziska i podłokietnikiem z regulacją wysokości przesuwnych. Xenon to najnowsza kolekcja krzeseł obrotowych, zaprojektowany dla Profim by ITO Design - niemiecką grupę projektową. Rodzina Xenon Net powstała z myślą o wymagających klientach, którzy przywiązują szczególną wagę do ergonomicznych rozwiązań, a jednocześnie wymagają jak największej dbałości o design i estetykę.

Xenon jest wyposażony jest we wszystkie niezbędne mechanizmy i możliwości regulacji, jakich można się spodziewać po fotelach tej klasy, z gwarancją pełnej ergonomii za rozsądną cenę. Odnowiony design krzesła posiada unikalne, niespotykane dotąd funkcje, takie jak innowacyjne podparcie lędźwi i podłokietniki oraz klocki, które można zmieniać w dowolnym kierunku poziomym.

1 380,00 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Unique Ergotech (CM-B137A-4) fotel obrotowy

Wielogodzinna praca przy komputerze lub biurku najczęściej kończy się bólem pleców, skurczami głowy i nóg. Krzesło ergonomiczne Ergotech to najlepsze rozwiązanie dla osób siedzących przy stole. Podłokietniki regulowane można zamontować w dowolnym kierunku: w górę, w dół, w przód i w tył, można je również odchylić na boki, dzięki czemu możemy dopasować fotel do każdej osoby. Ponadto fotel Ergotech wyposażony jest w mechanizm samo ważący. Wyjątkowy komfort pracy w biurze zapewnia również regulowana wysokość siedziska, głębokość siedziska oraz wysokość oparcia i zagłówka. Zagłówek, oparcie i siedzisko tapicerowane wysokiej jakości siatką. Mechanizm SYNCHRON automatycznie dostosowuje się do masy ciała. Wyrób jest zgodny z normą:

  • - PN-EN 1335-1: 2004
  • - PN-EN 1335-2: 2019
  • - PN-EN 1728: 2012 / AC: 2013
  • - PN-EN 1022: 201

1 529,00 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Bejot Momo 102 Black fotel obrotowy

Fotel Momo posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od wygodnego fotela roboczego: regulację wysokości i głębokości siedziska, regulację podłokietnika oraz regulację podparcia lędźwiowego. Oparcie wykonane z elastycznej i przewiewnej membrany sprawia, że jest wygodny i bardziej ergonomiczny. Przezroczysta siatka sprawia, że wygląda lekko i nowocześnie.

913,98 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Krzesło biurowe Grospol COCO WS HD białe

Wygodne krzesło biurowe, które nie zajmuje dużo miejsca. Wersja WS HD zawiera: W - białą ramę oparcia i regulowane podłokietniki, S - oparcie siatkowe, HD - regulowany zagłówek. Siedzisko pokryte jest tkaniną pierwszej kategorii. Mechanizm synchro SYNCHRO SELF SF2 zapewni wygodę i komfort dopasowany do indywidualnych potrzeb, gwarantuje wysoką ergonomię na stanowisku pracy, a mianowicie: oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem, dając możliwość mocowania w 4 pozycjach. Siła oporu oparcia jest regulowana automatycznie, wysokość siedziska regulowana jest za pomocą podnośnika gazowego. Wyposażone jest w pięcioramienny rozstaw osi z białego nylonu. Podłokietniki można regulować w górę i w dół.

636,71 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Profim Trillo Pro 20ST/20HST fotel obrotowy

Trillo Pro to fotel dla każdego. Uniwersalny fotel biurowy Trillo Pro to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych biur, które stają się przestrzenią uniwersalną i dynamiczną. Pracownik jest coraz mniej skupiony na jednym stanowisku pracy. Może zdecydować, gdzie będzie dalej pracował - w zależności od aktualnych potrzeb. Jakie krzesło będzie pasować do tak mobilnego i aktywnego środowiska? Uniwersalna, nowoczesne, łatwe w obsłudze i ekonomiczne.

Te obrotowe fotele biurowe Trillo Pro zostały zaprojektowane tak, aby pracownik czuł się maksymalnie komfortowo. Mechanizm synchronizacji umożliwia dostosowanie krzesła do ciężkości użytkownika - bez zbędnych regulacji i wielu dźwigni regulacyjnych. To uniwersalne krzesło idealnie sprawdza się w salach spotkań, biurach coworkingowych, gabinetach domowych, biurkach typu hot-desk oraz salach konferencyjnych.

753,68 zł

Kup teraz