30 Maj 2024

Meble biurowe do domu – ranking

Dobrze dobrane meble biurowe, pozwalają na stworzenie przestrzeni biurowej w domu. Kluczowym elementem są fotele.

1
ranking-photo
Grospol Team Plus czarny fotel obrotowy

Grospol Team Plus to umiejętne połączenie doskonałych właściwości ergonomicznych, wysokiej jakości wykonania i przystępnej ceny. Fotel jest wyposażony w podłokietniki z regulacją wysokości z wygodnymi nakładkami poliuretanowymi. Synchroniczny mechanizm Synchro S1 to możliwość jednoczesnego pochylania oparcia i siedziska, z możliwością ustalenia wybranego kąta pochylenia. Siła oporu oparcia regulowana jest za pomocą rączki, wysokość siedziska regulowana jest za pomocą podnośnika gazowego. Wyraźnie wyprofilowane siedzisko i oparcie są obustronnie obite tkaniną kategorii 1 w różnych kolorach. Krzesło jest wyposażone w pięcioramienną podstawę z czarnego nylonu. Fotel jest też wyposażony w funkcjonalny zagłówek. Team Plus HD to ergonomiczne krzesło wyposażone w szereg kluczowych funkcji. Tym bardziej że możesz indywidualnie dobrać mechanizm, podłokietniki oraz tkaninę według swoich potrzeb. Wszystko to sprawia, że krzesło jest dostosowane do twoich oczekiwań, zapewniając odpowiedni komfort użytkowania.

Synchro S1 zapewnia płynny, skoordynowany ruch oparcia i siedziska. Naśladuje ruchy użytkownika na krześle, zapewniając ergonomiczne oparcie na całej długości. Synchroniczne oparcie pleców i pochylenie siedziska (ruch oparcia jest szybszy i większy) można zablokować w kilku pozycjach. Opór oparcia pleców podczas odchylania można regulować dopasowując krzesło do wagi użytkownika. Kiedy oparcie nie jest zablokowane, cały czas podąża za plecami użytkownika, gwarantując stałe podparcie na całej długości pleców. Możesz zablokować wybraną pozycję pochylenia. Funkcja AntiShock zapewnia, że oparcie nie powróci natychmiast do swojej standardowej pozycji roboczej po zwolnieniu blokady wybranej pozycji odchylenia. Lekki nacisk plecami użytkownika zwalnia funkcję kołysania i możliwość ponownego zablokowania w innym położeniu.

599,26 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Profim Violle Net 150/151 fotel obrotowy

Profim Violle Net 150/151 wyposażony jest w płynną regulację wysokości siedziska. Umożliwia pochylenie oparcia z możliwością blokady w pozycji pionowej. Pochylenie siedziska do przodu zapobiega naciskowi na biodra. Opcje kolorystyczne to:

  • - chrom (aluminium polerowane)
  • - czarny (plastik)
  • - szary metalik (malowany proszkowo)

Może być wyposażony w:

  • - kółka twarde (do podłóg miękkich)
  • - kółka miękkie (do podłóg twardych)
  • - podkładki teflonowe (uniwersalne)

Modele Violle są dostępne z siatkową tapicerką Runner lub Rhythm. Zagłówek może być tapicerowany tą samą tkaniną lub siatką, co siedzisko.

2 164,06 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Grospol Coco fotel obrotowy

Grospol Coco to krzesło biurowe, które doskonale łączy w sobie nowoczesny design, szereg innowacji oraz przystępną cenę. Rama krzesła jest w kolorze czarnym, oparcie tapicerowane siatką w kolorze czarnym. Siedzisko jest obustronnie tapicerowane. Oparcie tapicerowane siateczką o dużej odporności na ścieranie (ponad 100 000 cykli Martindale'a). Zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza i dobrze dopasowuje się do kształtu siedzących pleców. Oparcie wyposażone w charakterystyczny profil lędźwiowy,

Po zwolnieniu blokady wybranej pozycji mechanizm Synchro Sel f umożliwia płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia imitując ruch użytkownika na krześle, zapewniając tym samym podparcie pleców na całej długości. Gdy synchroniczny ruch oparcia i siedziska jest włączony, krzesło naśladuje ruchy użytkownika i zapewnia mu stałe podparcie pleców i głowy na całej swojej długości. Funkcja SELF w nazwie mechanizmu oznacza, że opór ustawiony przez oparcie automatycznie dostosowuje się do wagi użytkownika. Podłokietniki z regulacją wysokości (zakres 7 cm) pozwalają na ergonomiczne ustawienie przedramion (90 ° do tułowia).

564,57 zł

Kup teraz