30 Maj 2024

Meble biurowe i gabinetowe – ranking

Meble do gabinetu czy biura powinny być nie tylko funkcjonalne ale też reprezentacyjne.

1
ranking-photo
Lada recepcyjna Sove SV-92

Sove to wysokiej jakości lada recepcyjna w bardzo przystępnej cenie. Lada Sove to idealne połączenie prostoty i elegancji. Wyraźne linie tworzą minimalistyczny wygląd, który pasuje zarówno do współczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz biurowych. Recepcja o prostym designie dostępna jest w dwóch rozmiarach: 1300mm i 1900mm. Lada recepcyjna Sove ma pięć wykończeń blatu (wiśnia marbella, ciemny orzech, grafit, biała i polarna brzoza), dzięki czemu możesz dopasować ją do swojego wnętrza.

Lada biurowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Wysokość powierzchni roboczej to 77,7 cm. Istnieją dwa kanały kablowe. Wysokość blatu wynosi 115,2 cm i może być używany samodzielnie lub jako moduł dodatkowy.

1 025,82 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Profim Vancouver BOX

Proste kształty i minimalizm design to cechy produktów Profim. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to tylko geometryczne kształty, które mogą być jedynie dekoracją, ale ta opinia jest błędna. Profim Vancouver to pufa, która może służyć jako miejsce do siedzenia, jako podnóżek lub dodatek do szklanego blatu stolika kawowego jako miejsce na czasopisma i inne drobne przedmioty. Profim oferuje do wyboru dwa kształty i dwa rozmiary, wszystko zależy od potrzeby i sposobu wykorzystania pufy. Jej konstrukcja jest minimalistyczna, co pozwala stworzyć kreatywną, nowoczesną atmosferę w domu i biurze. Głównym dodatkiem jest możliwość zainstalowania gniazdka oraz dodatkowych portów USB do ładowania tabletów, smartfonów i innych urządzeń. Ta opcja jest dostępna tylko w przypadku wyboru kształtu kwadratowego. Pufa może być używana na dowolnej powierzchni, twardej lub miękkiej. Jeśli podłoga jest twarda można wyposażyć pufę w dodatkowe podnóżki. Podobnie jak w przypadku innych mebli, Profim oferuje 12 modeli kolorystycznych i tapicerskich, w tym tkanin, ekoskóry i skóry naturalnej. Taki wybór poszerza możliwości aranżacyjne i pozwala na stworzenie wymarzonego wnętrza.

921,27 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Noti Mishell MI/K/JL

Rodzina Mishell składa się z wielu mebli do użytku zarówno w domu, jak i w biurze. Charakterystyczny kształt kubełka znajduje odzwierciedlenie w fotelach, krzesłach, hokerach, które wykonane są z formowanej pianki poliuretanowej. Możliwość dopasowania podstawy i wielu tkanin obiciowych zapewnia bogaty wybór siedzisk w zależności od potrzeb klienta. Uzupełnieniem kolekcji NOTI Mishell są (małe) stoliki z blatami z lakierowanej lub fornirowanej naturalnie płyty MDF, umieszczone na podstawach pasujących do krzeseł. Krzesła Mishell mają wysoce wyprofilowany elegancki kształt, który zapewnia wysoki komfort siedzenia.

1 230,00 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Fotel gabinetowy Sitag One Deluxe S111040

Fotel gabinetowy Sitag One Deluxe to styl z elegancją wyselekcjonowanych materiałów. Posiada duże siedzisko, w pełni wyściełane oparcie z podłokietnikami. Fotel w naturalny sposób łączy w sobie elegancję z wysokim komfortem i wygodą. Wyposażony jest w mechanizm synchroniczny z regulacją boczną. Spełnia najnowsze wymagania ergonomiczne i funkcjonalne, posiada szczególnie szeroki kąt oparcia (26 °), mocowanie siedziska i oparcia w 12 pozycjach. Ruch zsynchronizowany punktowo nie powoduje tarcia między plecami a oparciem krzesła. Po uruchomieniu mechaniki fotel automatycznie dostosowuje się do ruchów użytkownika (siedzenie dynamiczne). Sprężyny mechaniczne, docisk oparcia można regulować indywidualnie w zależności od potrzeb użytkowników. Zastosowanie sprężyn mechanicznych zapewnia stopniowy wzrost ciśnienia podczas odchylania się do tyłu.

3 690,00 zł

Kup teraz