30 Maj 2024

Dziel i zwyciężaj dzięki modułowemu systemowi partycji SONIQ

img

Aranżacje wnętrz

Dziel i zwyciężaj dzięki modułowemu systemowi partycji SONIQ


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

SONIQ to elegancki, solidny, wolnostojący dzielnik przestrzeni, który jest idealny dla zwinnych zespołów potrzebujących elastycznego podziału. Dzieli przestrzeń bez pozbawiania jej wrażenia otwartego biura. Jest wielkim hitem ze względu na piękną możliwość majsterkowania. Intuicyjne złącza pozwalają stworzyć dowolną aranżację, jaką można sobie wyobrazić.

Przejdź do strony produktu

SONIQ. Efektywne podejście do strefowania biura w hybrydowym i zmieniającym się świecie.

Kolejną strefę w biurze można utworzyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ścianki działowe można łatwo odłączyć od siebie i przesuwać po biurze. Łatwo jest otworzyć przestrzeń, aby uzyskać więcej energii, usuwając niektóre panele lub przesuwając je.

Ogranicz przestrzeń bez ograniczeń. Rozbiórka i renowacja nie są konieczne.

Mobilna ścianka działowa jest dostarczana z dwoma rodzajami łączników. Łącznik równoległy służy do łączenia paneli obok siebie, a łącznik kątowy 90 stopni służy do tworzenia narożników. Możesz zbudować dokładnie taki system ścianek działowych, jakiego potrzebujesz.

SONIQ jest łatwy w użyciu. Wystarczy połączyć panele jeden po drugim, aby stworzyć pożądany modułowy system ścienny. Może to być elastyczny podział biurka, panele wokół strefy socjalnej lub prowizoryczna stacja robocza w kabinie. Gdy zajdzie potrzeba dostosowania, wystarczy oddzielić i przebudować panele SONIQ. Produkt nigdy nie będzie przestarzały

- mówi Eliza Donek, Product Manager w Mikomax.

Poprawa akustyki biura panel po panelu.

Panele takie jak SONIQ poprawiają akustykę, dzieląc przestrzeń i pochłaniając dźwięk. Przegroda dzieli dużą przestrzeń na mniejsze, przytulniejsze przestrzenie, ograniczając aktywność do małych stref gwaru. Tapicerka z tkaniny wychwytuje również irytujące dźwięki biurowe u ich źródła.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Materiały, z których wykonane są przegrody spełniają normę dźwiękoszczelności zgodnie z PN-EN ISO 354 : 2005. Niezależnie od tego, czy zainstalujesz pojedynczą wolnostojącą przegrodę, czy modułową przegrodę złożoną z wielu przegród SONIQ, aby stworzyć modułową ścianę, biuro będzie brzmiało lepiej. W rezultacie biuro będzie się lepiej czuć.

Dzięki SONIQ można precyzyjnie dostroić prywatność w miejscu pracy.

To dlatego, że jest to produkt, który jest łatwo elastyczny.

Potrzebujesz więcej prywatności w centrum współpracy?

Ustaw ekran lub dwa ekrany SONIQ, aby chronić obszar przed przechodniami.

Chcesz oddzielić biuro?

Zamknij je trzema ściankami wykonanymi z paneli SONIQ. Ich położenie można dowolnie regulować.

Chcesz wyciszyć otwartą ławkę?

Obróć każdą ścianę pod najlepszym kątem, aby umożliwić łatwe poruszanie się w obrębie strefy. Rozdzielacz umożliwia precyzyjne dostosowanie prywatności w biurze.

Jest to elastyczne rozwiązanie biurowe dla dynamicznego środowiska pracy.

Modyfikacja układu biura jest łatwa dzięki kółkom i nóżkom. Bez ciężkiej infrastruktury, bez skomplikowanych obrotów, bez zabawnych sytuacji. Dodaj lub usuń panele, aby rozszerzyć system paneli SONIQ i dostosować jego rozmiar i kształt do swoich potrzeb.

Dzięki SONIQ układ nigdy nie będzie sztywny ani ciężki. Zawsze będzie płynny i lekki. System ścianek działowych zapewnia poczucie ruchu, poczucie, że biuro jest przygotowane na wszystko, co nadejdzie, a pracownicy mogą swobodnie się poruszać, znajdując najbardziej produktywny sposób pracy.

Eliza Donek jest menedżerem produktu w Mikomax.

To pewne rozwiązanie, ponieważ elastyczność jest zawsze w modzie.

Podczas gdy wbudowane ściany mogą ograniczać opcje i obciążać, SONIQ zapewnia elastyczność w dostosowywaniu biura. Wszystko zależy od opcji. Modułowy system ścianek działowych oferuje wiele opcji. Możliwość szybkiego i łatwego dostosowania ułatwia radzenie sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami.

Wiele tkanin. Mnogość kolorów. SONIQ to ikona stylu.

Modułowa przegroda biurowa jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, aby dopasować się do potrzeb Twojego zespołu.

Dostępne w 5 szerokościach i wysokościach, co daje łącznie 20 możliwych kombinacji.

Baw się. Mieszaj i dopasowuj panele SONIQ w różnych rozmiarach i kolorach, aby uzyskać piękny system ścianek działowych, który jest w równym stopniu sztuką i funkcjonalnością. Atrakcyjny dla oka. Dźwiękowy. Prywatny i dyskretny. Regulowany w nieskończoność.

Pozwól SONIQ upiększyć i wykończyć Twoje biuro typu open space.

Dzieli. Wzmacnia krajobraz dźwiękowy biura. Prywatność jest lepsza. I w dobrym stylu. Jego kolory dodają charakteru i wykończenia. Łączenie paneli SONIQ w różnych rozmiarach i kolorach oraz ich przemyślane łączenie tworzy system ścianek działowych, który jest równie elegancki, co użyteczny. Na co czekasz? Dowiedz się więcej o SONIQ.

Ścianki działowe dla biur - najczęściej zadawane pytania

Jakie rodzaje łączników są dostępne dla systemu ścian mobilnych SONIQ?

W przypadku systemu SONIQ oferujemy dwa rodzaje łączników: łącznik tworzący narożniki i łącznik łączący panele pod kątem 90 stopni.

Jakie tkaniny są dostępne dla tapicerki SONIQ?

Wełna, haiti lub petrus.

Czy tapicerka SONIQ oferuje przewagę akustyczną?

Tak! Norma dźwiękoszczelności dla tkaniny przegrody to PN-EN ISO 354 : 2005.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz