24 Czerwiec 2024

Jak to jest pracować w STAND UP?

img

Aranżacje wnętrz

Jak to jest pracować w STAND UP?


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

STAND UP R to stanowisko pracy z ławką o regulowanej wysokości. To piękne, funkcjonalne biurko. Ręczne, nie wymaga zasilania. Jest wszechstronne, ponieważ wiele jednostek można połączyć ze sobą, tworząc elastyczne rozwiązanie, które pozwala mieć prywatne i wspólne miejsca pracy w jednym produkcie. Warto się temu przyjrzeć.

Z morza indywidualnych stanowisk pracy ....

Odizolowany. Cicho. Skoncentrowany.

W jednej chwili możesz stać się częścią oceanu współpracy.

Otwórz. Rozwijającej się. Katalizujący.

Szczególny urok STAND UP R polega na jego wszechstronności.

STAND UP R to radość z użytkowania. To piękne biurko. Jego minimalistyczna konstrukcja ułatwia stworzenie hybrydowej przestrzeni roboczej bez dodawania ciężaru i bałaganu. Regulacja wysokości jest bardzo prosta. Wystarczy pociągnąć dźwignię znajdującą się na spodzie biurka i przesunąć ją w górę lub w dół, aż do uzyskania pożądanej wysokości.

- zapewnia Eliza Donek, Product Manager w firmie Mikomax.

To elastyczne rozwiązanie w postaci ławki, dzięki której z niesamowitą płynnością można przejść z pozycji siedzącej do stojącej. Dzięki intuicyjnej regulacji wysokości można łatwo zmienić tryb pracy pomiędzy pracą samodzielną a zespołową. To biurko, które może być używane przez zwinne organizacje, aby przygotować się na wszystko, co nadejdzie.

Biurko zapewnia prywatność i komfort.

Najniższy punkt biurka to miejsce, w którym cię kokonuje.

Chcesz mieć więcej prywatności? Pojedyncze stoliki STAND UP R możesz oddzielić gąsiorkiem.

Pracownicy przekonają się, że nawet pół stopy daje im osobistą bańkę, której pragną na otwartych piętrach.

Łatwo jest pracować razem jako zespół przy 1, 2, 3.

Ponieważ może wspierać zarówno pracę kooperacyjną, jak i koncentracyjną, biurko jest świetnym rozwiązaniem.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

STAND UP R ma wiele możliwości. Aby przekształcić go z jednoosobowego biurka w wieloosobowy stół, należy podnieść lub obniżyć jego powierzchnię roboczą. Wystarczy jedno mrugnięcie, aby to zrobić. Ty i Twój zespół możecie stworzyć konfigurację do współpracy, podnosząc jednocześnie flotę połączonych biurek.

Poniższy film przedstawia 40-sekundową zmianę. Pokazane biurko to nie STAND UP R, ale STAND-UP, czyli podobne biurko o nieco innej konstrukcji, ale tej samej funkcjonalności.

fEcZUAGmWMk

var tag = document.createElement('script'); tag.src = "https://www.youtube.com/iframe_api" var firstScriptTag = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScriptTag.parentNode.insertBefore(tag, firstScriptTag); var player = ; function onYouTubeIframeAPIReady() , videoId: 'fEcZUAGmWMk', events: }); } function onPlayerReady(event) function onPlayerStateChange(event) player.state = event.data; } } function pauseVideo() function playVideo() function stopVideo()

Sit. Stać. Grzęźnie. STAND UP R wprowadza przepływ do organizacji pracy.

Czy jesteś w stanie dostroić się do swojego ciała podczas pracy? Być może jesteś bardziej skupiony siedząc niż stojąc. Niezależnie od przyczyny, jeśli Twoje myślenie staje się sztywne lub nogi sztywnieją, podnieś biurko do wysokości stojącej. Pozwoli Ci to otworzyć mózg na nowe wzorce myślowe.

Stanie sprawia, że myślimy inaczej.

Niektórzy odnajdują się w rozmowie przez niuanse problemu stojąc. Niektórzy ludzie są bardziej artystyczni. Niektórzy ludzie poruszają nogami, aby poprawić krążenie. Niektórzy przenoszą ciężar ciała między stopami, aby pozostać aktywnym. Zdrową częścią ośmiogodzinnego dnia pracy jest okresowe stanie.

Ruch zachęca do kreatywnego, żywego myślenia.

Powtarzające się myślenie jest oznaką siedzącego trybu życia. STAND UP R energetyzuje Twoją kreatywność poprzez ruch. Przez 20 minut stój. Dosłownie, myśl na nogach. Gdy nogi są zmęczone, usiądź na chybotliwym stołku i przechyl głowę, by podeprzeć plecy w pozycji półstojącej. Jakkolwiek lubisz.

Przy biurku typu sit-stand pracownicy mają wiele możliwości ruchu.

Ergonomia jest często pomijana w kontekście dobrego samopoczucia w miejscu pracy. Jednym z najlepszych sposobów na poprawę ergonomii jest zapewnienie pracownikom większej ilości ruchu w ciągu dnia. STAND UP R pomaga wprowadzić ruch do biurka, przy którym spędzamy większość czasu.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Aby uzyskać energetyzujące mikro ruchy, sparuj swój stołek ze stołkiem. To proste i naturalne rozwiązanie. Ruch leczy. A STAND UP R, to w istocie praktyczne narzędzie do poruszania się.

Mówi się, że najważniejsza jest kolejna pozycja.

STAND UP R od kolejnej pozycji dzieli zaledwie kilka sekund! Potrzeba bardzo mało wysiłku, aby się tam dostać. Nie utkniesz w żadnej jednej pozycji ani w jednym zestawie pojęć. Ciągły ruch jest stały w Twoim myśleniu.

Prywatna przestrzeń robocza umożliwiająca koncentrację. Ogromny stół do projektów. STAND UP R to zarówno.

Wyobraź sobie, że siedzisz przy biurku na tradycyjnym krześle i jesteś skupiony na szczegółach. Solidna rama i akustyczna obudowa pełnią rolę ekranów chroniących przed utratą prywatności, ale konstrukcja stanowiska roboczego przykuwa Twoją uwagę. Jesteś w swojej strefie, zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym.

Możesz zmieniać biegi poznawcze poprzez zmianę wysokości.

Nie ma tarcia między przełączaniem a wybojami prędkości. Gubisz się w chwastach i podnosisz biurko do wysokości stojącej i możesz zobaczyć większy obraz. Zaproś przyjaciela, aby dołączył do ciebie w celu wzajemnej oceny i pomógł ci zobaczyć większy obraz.

Wstań. Głębokie myślenie jest kluczem do burzy mózgów. W STAND UP przejście jest proste.

To jak podglądanie przez chmury, by zobaczyć swoją pracę z lotu ptaka i usłyszeć czyjąś perspektywę. To ulga. STAND UP R poprawia twoją sprawność poznawczą. To Twój pomocnik. Niezwykle elegancki design. Pięknie się na to patrzy. Przyjemnie się na nim pracuje. Wszystko dla pięknej korzyści i przyjemności z ruchu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stanowisk pracy w pozycji siedzącej i stojącej

Co to jest ławka w przestrzeni biurowej?

Ławki biurowe umożliwiają pracownikom siedzenie na jednym piętrze, co pozwala na elastyczność i oszczędność miejsca. Biurko STAND UP R benching może być skonfigurowane w sposób modułowy. Mogą być używane jako indywidualne stanowiska pracy lub jako część grupy stanowisk ułatwiających współpracę. Ławka powinna mieć możliwość regulacji wysokości.

Co to jest stanowisko z ławką?

Stacje robocze z ławkami mogą być stosowane w celu zaoszczędzenia miejsca, ponieważ są modułowe i mogą być łączone ze sobą. STAND UP R to model o eleganckim wyglądzie i ręcznej regulacji wysokości. Można stworzyć wszechstronny system ławek, łącząc ze sobą kilka takich biurek. Pracownicy mogą pracować niezależnie (na wysokości siedziska) lub zespołowo (jeśli każda osoba podniesie swoje biurko na wysokość stanowiska, tworząc ogromny stół projektowy).

Jakie opcje dostosowywania są dostępne dla STAND UP?

Ręczne biurko do pracy siedzącej można zakupić jako pojedyncze biurko lub jako modułową, dwuczęściową jednostkę z dwoma biurkami ustawionymi plecami do siebie. Można również dostosować panele boczne i wykończenia.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz