24 Czerwiec 2024

STAND UP R to modułowe biurka z regulacją wysokości.

img

Aranżacje wnętrz

STAND UP R to modułowe biurka z regulacją wysokości.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Elastyczne biura wymagają elastycznych rozwiązań, takich jak STAND UP R - nowoczesne biurko, które płynnie przechodzi z pozycji siedzącej do stojącej. Można połączyć kilka biurek, aby udostępnić ławki z regulacją wysokości do pracy grupowej. To wszechstronne biurko jest zarówno ergonomiczne, jak i energooszczędne oraz stanowi doskonały punkt centralny dla produktywnej przestrzeni otwartej.

STAND UP R to aktywne stanowisko pracy w przestrzeni biurowej.

Promuje zdrową równowagę między siedzeniem a staniem. Jest zgrabne i bezstopniowo regulowane, co zachęca do ruchu, który jest najlepszym antidotum na bóle pleców, bóle ciała i inne stresory, które mogą być związane z siedzącą pracą przy biurku. Biurka typu sit-stand pozwalają na regulację wysokości, aby móc pracować w dowolnej pozycji.

Chcemy być aktywni w naszej pracy. Nie chcemy 8 godzin siedzenia w jednym miejscu. Biurko STAND UP R pozwala na natychmiastową zmianę wysokości, dzięki czemu instynktownie dopasujesz swoją pozycję.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Koniec ze schylaniem się przez 8 godzin w tym samym miejscu, koniec z bólem i brakiem inspiracji.

STAND UP R to biurko, które jest pełne ruchu. Jest wielkim atutem dla Twojego zdrowia fizycznego, pozwalając Ci zachować dobrą postawę i krążenie. Wspiera zdrowie intelektualne, kreatywność i szczęście. Jesteśmy stworzeni do ruchu. Naszą najlepszą pracę osiągamy, gdy myślimy lekko i swobodnie poprzez ruch, a nie w stałej pozycji.

Stwórz przestrzeń roboczą do współpracy, łącząc kilka biurek STAND-UP R.

Wiele biurek STAND UP R połączonych ze sobą tworzy piękną przestrzeń roboczą o regulowanej wysokości. Pracownicy mogą dostosować swoje biurka, przechodząc między pracą niezależną a pracą zespołową. Tworzą ogromny stół projektowy do współpracy, ustawiając wszystkie biurka na tej samej wysokości.

Opatentowany system regulacji wysokości jest sprytnie ukryty i fajny.

STAND UP R to łatwe w użyciu, a jednocześnie dające dużą satysfakcję urządzenie do siedzenia i stania.

System regulacji był sporym wyzwaniem dla projektantów biurka. Ostateczna forma powinna być minimalna, otwarta i neutralna. Pozwala to na swobodny przepływ światła. Zachęca do komunikacji. Pozwala na tworzenie indywidualnych miejsc pracy oraz rozwiązanie wspólnego stołu.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Bardzo dyskretny system regulacji wysokości. Na tym polega geniusz konstrukcji biurka benchingowego seat-to-stand. Przejście z pozycji siedzącej do stojącej jest płynne, a mechanizm, który to umożliwia, jest prawie niewidoczny. Nie ma tu nieporęcznych poprzeczek, uciążliwych korb ani kłopotliwych kabli zasilających.

Nagroda Red Dot "Best of the Best 2017 Award" została przyznana zwycięzcy.

Na arenie międzynarodowej najbardziej prestiżowa nagroda! Najwyższe wyróżnienie.

Innowacyjna konstrukcja biurka sprawia, że jest ono doskonałym wyborem dla nowoczesnych miejsc pracy. Blat roboczy biurka można intuicyjnie podnosić lub opuszczać za pomocą prostego, zrozumiałego mechanizmu. Dzięki temu można je dostosować do różnych sytuacji w pracy. Nowoczesne i eleganckie wzornictwo biurka STAND UP R łączy się z wysoką jakością wykończenia.

"Jury konkursu Red Dot stwierdziło, że.

Jak łatwo jest Ci regulować wysokość biurka STAND UP?

Jest to łatwe. Wszystko działa płynnie i stabilnie. Nie odciąga uwagi od skupienia.

STAND UP R sprawia, że ruch jest częścią Twojej pracy, a nie jej przerwą.

Łatwo jest załadować biurko i nie trzeba się martwić o przewracające się przedmioty podczas podnoszenia/opuszczania. Regulacja wysokości jest bardzo prosta. Aby wyregulować wysokość biurka należy pociągnąć za ukrytą dźwignię znajdującą się na spodzie biurka. Następnie należy przejechać po blacie, a potem zwolnić dźwignię na żądanej wysokości.

Bardzo subtelne działanie STAND UP RC jest zademonstrowane w ostatnich 10 sekundach.

1WcT1yk92oU

var tag = document.createElement('script'); tag.src = "https://www.youtube.com/iframe_api" var firstScriptTag = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScriptTag.parentNode.insertBefore(tag, firstScriptTag); var player = ; function onYouTubeIframeAPIReady() , videoId: '1WcT1yk92oU', events: }); } function onPlayerReady(event) function onPlayerStateChange(event) player.state = event.data; } } function pauseVideo() function playVideo() function stopVideo()

Możesz pracować na stojąco, nie martwiąc się o plączące się kable.

Zapomnij o gniazdkach. Masz pełną mobilność. Ręcznie obsługiwane, niezasilane biurko do pracy na stojąco, takie jak STAND UP R, ma tę słodką zaletę, że można je przenieść w dowolne miejsce w biurze bez konieczności zwracania uwagi na gniazdka elektryczne.

System zarządzania kablami sprawia, że biurko STAND UPR jest zawsze uporządkowane i gotowe do działania.

Wolna od bałaganu, duża przestrzeń robocza to najlepsza rzecz. Dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania kablami wszystko jest uporządkowane. Minimalistyczny design biurka to bez wątpienia jego największy atut.

Całą przestrzeń przy biurku możesz wykorzystać na produktywną i przyjemną pracę.

Jego blat jest dość szeroki, mierzy około 5 stóp długości. Jest to ogromny rozmiar dla pracowników, którzy uwielbiają pisać na papierze. Dla tych, którzy mają dwa monitory. Dla tych, którzy potrzebują miejsca na łokcie.

Możesz dostosować akcesoria lub je pominąć.

Niektórzy ludzie będą używać STAND-UP R bez ergonomicznych akcesoriów. Wolą stać bez podparcia i przenosić ciężar ciała między stopami, aby zachować komfort.

Może być używany z matami, podnóżkami i innymi ergonomicznymi narzędziami.

Aby zmniejszyć nacisk na stopy, niektórzy pracownicy umieszczają matę pod biurkiem. Mogą oni utrzymać stopy w ruchu, opierając jedną stopę na podnóżku, a drugą na blacie biurka.

Biurko typu ławka jest idealne dla wszystkich pracowników i wszystkich rodzajów pracy.

Niektórzy po prostu przytoczą swój stary fotel do komputera i będą siedzieć na standardowej wysokości.

Idealne rozwiązanie dla zapracowanych pracowników lub osób aktywnych.

Niektórzy ludzie używają STAND UP z chwiejnym stołkiem lub aktywnym stołkiem, aby promować zaangażowaną postawę. Inni mogą preferować krzesło do siedzenia, które wspiera ich w wygodnej pozycji i innych pozycjach w spektrum siedzenia i stania.

Lekka konstrukcja. Trwała konstrukcja.

Wszystkie tapicerki wykonane są z wysokiej jakości wełny i innych włókien w różnych kolorach. Solidna dębowa rama nadaje mu solidny wygląd i charakter. Możesz również wybrać inne wykończenia, aby stworzyć bardziej industrialny wygląd.

STAND UP R dodaje funkcji i piękna do każdej przestrzeni biurowej. To łatwy sposób na posiadanie niezależnych stanowisk pracy i połączonych biurek z ławkami za pomocą jednego produktu. To wszechstronne, dwa w jednym rozwiązanie, które można dostosować do zmieniających się potrzeb.

- dodaje Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Przejdź na stronę produktu, aby zobaczyć opcje STAND UP.

Biurko z regulacją wysokości blatu - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest nośność biurka STAND UP?

Nośność STAND-UP R wynosi około 15 kg (lub 33 funty), gdy biurko jest wyregulowane. Statyczna nośność STAND UP R wynosi 100 kg (około 220lbs).

Jak łatwo jest regulować wysokość STAND UP R?

To bardzo proste! Wystarczy pociągnąć dźwignię znajdującą się w dolnej części biurka i przesunąć je w górę lub w dół. Po osiągnięciu żądanej wysokości dźwignia zostanie zwolniona.

Porównanie biurek z elektryczną regulacją wysokości z biurkami manualnymi

Większość osób uważa, że biurka z elektryczną regulacją wysokości są łatwiejsze w regulacji niż te manualne. Jednak biurka takie jak STAND UP R mogą być regulowane ręcznie bez konieczności zużycia energii elektrycznej lub nieestetycznych kabli. Ze względu na unikalny system regulacji wysokości, STAND UP R może być obsługiwany niemal bez wysiłku i jest praktycznie niewidoczny, jest to wysoce zaawansowane manualne biurko typu sit-stand.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz