27 Luty 2024

Tapicerowane meble biurowe mogą wnieść pozytywną energię do Twojej firmy

img

Aranżacje wnętrz

Tapicerowane meble biurowe mogą wnieść pozytywną energię do Twojej firmy


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

 

Nowoczesne biura stale ewoluują, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pracowników. Pozytywna atmosfera w pracy jest ceniona przez pracowników bardziej niż atrakcyjne wynagrodzenia i benefity pozapłacowe. Zapewnia się im więc komfortowe przestrzenie, w tym miękkie siedziska i meble tapicerowane.

Meble tapicerowane w biurze - dodaj pozytywnej energii swojej firmie

Meble tapicerowane to świetny sposób na wprowadzenie przytulności i komfortu do biura. To świetny sposób na relaks, ale także na pobudzenie kreatywnego myślenia.
Ponieważ ludzie, którzy pracują w biurach zmieniają się, podlegają one ciągłym transformacjom. Pokolenie Y reprezentowane jest przez 40% osób aktywnych zawodowo w dzisiejszych czasach. Oczekują oni, że biuro będzie spełniało ich potrzeby. Są mobilni, elastyczni i "zorientowani na zadania". Są otwarci na korzystanie z rozwiązań typu hot desk i lubią pracę w trybie siedzącym i stojącym. Dobrze czują się w biurze opartym na aktywności, które pozwala im na kreatywność w grupie, jak również na samodzielną pracę.

Badania pokazują, że 73% "igreków" preferuje miejsca relaksujące lub strefy relaksu, pracę w małych grupach i w kameralnych warunkach. Tu z pomocą mogą przyjść tapicerowane meble biurowe...

Podpowiadamy, jak pobudzić kreatywność w pracy

Designerska sofa, zestaw wypoczynkowy w żywych kolorach czy fotel o ciekawym kształcie to świetne opcje do stworzenia kreatywnego otoczenia. Nowoczesne meble biurowe muszą pozwalać na łatwą zmianę aranżacji przestrzeni. Dzięki tapicerowanym meblom kubaturowym możesz sprawić, że wyposażenie biura będzie potrzebne w każdej chwili.

Nowoczesny design to najlepszy wybór dla mebli biurowych.

Dlaczego warto zainwestować w meble tapicerowane do miejsca pracy?

Pracownicy czują się swobodniej w swoim środowisku pracy, co zwiększa ich motywację i wydajność. Chętniej wykonują zadania i zostają w pracy na dłużej. Warto zainwestować w atrakcyjne meble tapicerowane do biura. Dodadzą one wnętrzu pozytywnej energii.

Przestrzeń wydaje się bardziej domowa i przyjazna dzięki miękkim sofom, kanapom, fotelom i krzesłom tapicerowanym. Pracownicy są szczęśliwsi i zdrowsi, gdy pracują w biurze, które jest mniej stresujące.

Jak wybrać wygodne meble tapicerowane do biura?

Nowoczesne meble biurowe, a w szczególności miękkie elementy wypoczynkowe (dwuosobowe sofy i kanapy, krzesła, fotele tapicerowane), powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Muszą być również dobrze wykończone i bardzo wygodne.

Opcji tapicerowanych mebli biurowych jest tak wiele, że łatwo dopasować je do wystroju wnętrza. Są mocne i trwałe, można je wykonać w dowolnym rozmiarze i kształcie oraz są odporne na uszkodzenia. Sofy i fotele biurowe mogą być wyposażone w dodatkowe schowki lub stacje dokujące, a także chłodzące uchwyty na kubki. Dzięki temu stają się bardzo wygodnym miejscem do pracy i odpoczynku.

W tapicerowanych meblach biurowych można znaleźć szeroki wachlarz udogodnień. Zagłówki to świetna opcja dla foteli i sof. Najlepsze są zagłówki, które można przesuwać i regulować. Najlepsze meble wypoczynkowe do biura mają zagłówki, które podpierają głowę i szyję oraz łagodzą napięcie mięśni. Czasami równie ważne są podłokietniki. Podłokietniki mogą być regulowane lub przesuwane, aby zwiększyć komfort.

Kolory sof, kanap i foteli, które sprawdzą się w biurze:
Obecne trendy w aranżacji biur to nowoczesny minimalizm, ale w bardziej swobodnej wersji z przytulnymi akcentami. Dlatego też w biurach można zauważyć więcej żywych roślin. Popularne są również naturalne materiały, takie jak drewno i wełna na meblach tapicerowanych.

Co z kolorami? Jakie kolory wybrać, aby stworzyć stylową i komfortową przestrzeń biurową? Instytut Pantone 2019 poleca Living Coral, ciepły koralowy odcień. Ma on przypominać nam o ochronie środowiska (w tym raf koralowych), a także sprzyjać przyjaznym relacjom i napełniać wnętrza pozytywną energią. W przestrzeniach biurowych możesz wykorzystać także tapicerowane krzesła, fotele i sofy w odcieniach takich jak granat, szmaragd, butelkowa zieleń, fiolet i szarość.

Eksperci z Instytutu WGSN, którzy badają rynki mody, designu i architektury, uważają, że rok 2020 może zostać zdominowany przez odcień zwany neo-mint. Ten pastelowy kolor z lekkim połyskiem nawiązuje do silnych obecnie trendów powrotu do natury i kultu zieleni. Dodaje wnętrzom lekkości i harmonii. Wnosi jednak również poczucie życia. W nowoczesnych biurach dodatki i meble w kolorze mięty będą uzupełniały pomieszczenia, w których dominuje szarość, brąz czy biel.

 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz