30 Maj 2024

Jak wybrać odpowiednie biurko do biura - Przewodnik po nowoczesnych biurkach komputerowych.

img

Aranżacje wnętrz

Jak wybrać odpowiednie biurko do biura - Przewodnik po nowoczesnych biurkach komputerowych.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Nowoczesne trendy w projektowaniu przestrzeni biurowej stawiają na zaawansowaną ergonomię i personalizację. W tej sytuacji nie wystarczy blat na czterech nogach z sieciowego sklepu. Aby sprostać współczesnym potrzebom i zadowolić użytkowników biurka, strong>.

Każdy może zobaczyć .... biurko w takiej formie, w jakiej stoi.

Biurko biurowe ewoluowało, aby sprostać potrzebom różnych branż, a także osobistym preferencjom. Nowoczesne biurka mają możliwość regulacji wysokości (elektrycznie lub ręcznie), posiadają dodatkowe nakładki (w tym nakładkę audio), występują w różnych rozmiarach i kształtach.

Można

Do wyboru są biurka pojedyncze lub podwójne, małe lub duże, a także typu ławka, biurka podwójne, ławki, biurka wielostanowiskowe oraz biurka do pracy siedzącej i stojącej.

Funkcjonalność to nie jedyna rzecz, która ma znaczenie, jeśli chodzi o biurka biurowe. Biurka mogą być zaprojektowane tak, aby odpowiadały indywidualnym preferencjom estetycznym lub komponowały się z ogólnym układem czy wizerunkiem firmy. Prestiż i powagę miejsca można podkreślić jakością materiałów i zastosowaniem eleganckich kolorów. Z drugiej strony, lekkie projekty w żywych kolorach mogą podkreślać optymizm, dynamizm lub kreatywność.

Kompaktowe biurko regulowane - do pracy "w komforcie"

Idealne dla małych biur lub biur domowych. Praca zdalna staje się coraz bardziej popularna w firmach, dlatego ważne jest posiadanie "obszaru roboczego". Kompaktowe biurko z blatem o regulowanej wysokości jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur i domów. Ten kompaktowy mebel jest mały i łatwy w użyciu, a jednocześnie zapewnia ergonomiczne wsparcie dla pracy w domu lub w biurze.

Elektrycznie regulowany stół - "zmień miejsce, zmień pozycję"

Wszystkich tych, którzy spędzają większość czasu przy biurku ucieszy fakt, że teraz biurko może zadbać o ich potrzeby. Elektrycznie regulowane biurka pozwalają użytkownikowi wybrać najwygodniejszą pozycję do pracy. W połączeniu z aplikacją Desk Control, system zapamiętuje również ustawienia i przypomina o konieczności dostosowania pozycji w razie potrzeby. Biurko to jest idealne do pracy przy komputerze, najlepiej laptopie, w domu lub w biurze. Można je również dostać jako biurko podwójne.

Photo BALANCE - Elektrycznie regulowane biurko, które może być używane do pracy stojącej i siedzącej.

Stanowiska pracy stojącej - zarówno razem jak i osobno

Biurka regulowane można podnieść, aby umożliwić pracę na stojąco ze względu na coraz większe problemy zdrowotne u osób, które zbyt długo siedzą. Ale to nie wszystko. Biurka te można ustawić w otwartych przestrzeniach w czwórki, szóstki lub więcej, aby stworzyć stół konferencyjny. Gdy blaty są podniesione, tworzą również wygodną przestrzeń do współpracy. Przy niższych blatach pracownicy mają swoje własne stanowiska pracy.

zdjęcia: Katarzyna Seliga-Wroblewska, Marcin Wroblewski / Fotomohito klient: Mikomax

Klasyczne biurko do biura - dla tradycjonalistów

Tradycyjne biurka biurowe wciąż dobrze spełniają swoją funkcję i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Są proste, eleganckie, ponadczasowe i dostępne w wielu stylach. Można je umieścić w niemal każdej przestrzeni biurowej. Mogą służyć jako stanowisko pod komputer lub jako miejsce do przechowywania papierowych dokumentów. Blat można zorganizować za pomocą tradycyjnego rozwiązania: postumentu, który wsuwa się pod biurko.

Dowiedz się, jak wybrać ponadczasowe meble w biurze

Biurka wielostanowiskowe: każda głowa to nie jedna

Każdy zespół ma swoje własne zasady. W pewnych sytuacjach kluczowa jest możliwość szybkiej komunikacji ze współpracownikami i wymiany pomysłów. Do pracy w grupie najlepsze są biurka, które sprzyjają kreatywności i współpracy. Z pomocą systemu ścianek biurkowych można w kilka sekund przekształcić taką przestrzeń w bardziej prywatną i sprzyjającą indywidualnemu skupieniu.

Co to znaczy ergonomiczne biurko?

Fot. Duże, wygodne biurka nadające się do biura rachunkowego.

Biurka do zadań specjalnych - coś dla

The

Boss Niezależnie od tego, czy biurko prezesa znajduje się w jego gabinecie, czy w otwartej przestrzeni, funkcjonalność i design mebli są równie ważne. Obecnie stawia się na proste i eleganckie rozwiązania. Zapewniają one odpowiedni komfort pracy, nie przytłaczają swoją formą i zajmują niewiele miejsca. Są też na tyle "przyjazne", że nie utrudniają kontaktu pracownika z szefem, a wręcz sprzyjają budowaniu dobrych relacji.

Źródła

  • https://mikomaxsmartoffice.com/pl/

Rudolf Kepski Kierownik ds. kluczowych klientów Mikomax

13 lat doświadczenia w sprzedaży B2B. Od ponad 10 lat z powodzeniem realizuję projekty w sektorze nowoczesnych powierzchni biurowych. Mikomax Smart Office to miejsce, w którym pracuję z kluczowymi klientami. Moim zdaniem zrozumienie zmieniających się potrzeb klientów i wsparcie specjalistów w organizacji jest kluczem do sukcesu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz