27 Luty 2024

Możesz wybrać meble biurowe na zamówienie lub nowoczesne opcje off-the-shelf.

img

Poradnik zakupowy

Możesz wybrać meble biurowe na zamówienie lub nowoczesne opcje off-the-shelf.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Zdarza się, że urządzając biuro wpada się w "pułapkę luksusu". W praktyce to, co wydawało się być unikalnym i trwałym rozwiązaniem, okazuje się nim nie być. Niedomykające się drzwi, zacinające się szuflady, problemy z dopasowaniem blatów to tylko niektóre z problemów. To nie tylko sfera mebli, które są tanie. Nawet najdroższe i najrzadsze produkty mogą ulec uszkodzeniu. Czy warto wydać na produkt na zamówienie, czy nie?

Nie zawsze jest to wydatek uzasadniony i konieczny. Ponieważ standaryzowane, sprawdzone rozwiązania, które zostały zaprojektowane przez ekspertów, są często lepszym wyborem niż meble biurowe na zamówienie. Dlaczego?

Nowoczesne meble znormalizowane bez kompromisówNowoczesne

Rozwiązania w zakresie wyposażenia biur nie są uniwersalne. Mogą być wykonywane w dużych ilościach, dlatego są bardzo przydatne do integrowania różnych przestrzeni. Dobry projekt aranżacyjny powinien łączyć ekonomię i ergonomię z niepowtarzalnym i oryginalnym wyglądem wnętrza. Możliwe jest wyposażenie każdej przestrzeni w różne gotowe opcje, przy zachowaniu funkcjonalności i spójnego ogólnego wizerunku.

Dowiedz się, jak wybrać designerskie meble biurowe

zdjęcia: Katarzyna Seliga-Wroblewska, Marcin Wroblewski / Fotomohito klient: Mikomax

Gotowe rozwiązania Techniczna perfekcja

Kontrola techniczna utrzymywana jest na standardowych rozwiązaniach w masowej produkcji producentów mebli biurowych. Duża liczba klientów, którzy korzystają z tych produktów w różnym czasie i w różnych warunkach, pozwala na ciągłe doskonalenie na etapie projektowania i produkcji.

Można więc mieć pewność, że otrzyma się meble, które są na rynku od jakiegoś czasu i zostały dokładnie przetestowane.

Dowiedz się, jak urządzić biuro w stylu minimalistycznym

Jak zmienić koncepcję? To proste!

W przestrzeniach biurowych często wymagane są modyfikacje. Obejmują one np. zmianę przeznaczenia lub przeprojektowanie biurek lub pomieszczeń, a także rozbudowę lub zmniejszenie istniejących mebli. Standardowe rozwiązania pozwalają na wymianę lub dokupienie dowolnej części sprzętu, nawet po dłuższym czasie jego użytkowania.

Modułowe systemy biurowe jeszcze bardziej ułatwiają wprowadzanie zmian. Elastyczne systemy biurowe pozwalają łączyć poszczególne elementy (Flexido), lub budować struktury w locie, a następnie wykorzystywać je na różne sposoby (Ligo). Masz możliwość szybkiej wymiany uszkodzonego sprzętu bez konieczności ponownego zamawiania całej kosztownej konstrukcji lub poszczególnych elementów mebli biurowych wykonanych na zamówienie.

Trudna przestrzeń - łatwy wybór

Meble biurowe na zamówienie były jedyną realną opcją dla tej tzw. trudnej przestrzeni. Obecnie wiele masowo produkowanych opcji jest w stanie poradzić sobie z taką przestrzenią (skosy, małe powierzchnie lub nietypowe kształty pomieszczenia), jednocześnie osiągając niebanalny efekt.

Dowiedz się, jak wybrać meble tapicerowane w biurze

zdjęcia: Katarzyna Seliga-Wroblewska, Marcin Wroblewski / Fotomohito klient: MikomaxSeries

Meble z indywidualnym podejściemMeble z indywidualnym podejściem

biuro

Meble

? Tak, ale można je dostosować do indywidualnych potrzeb! Masowo produkowane modele uwzględniają z jednej strony charakter i funkcję stanowiska pracy, a z drugiej preferencje i potrzeby pracowników.

Możesz wybrać jeden z najlepiej sprzedających się projektów biurowych:

  • Wiele rodzajów biur typu sit and stand (Stand Up), biurka umożliwiające ergonomiczną pracę lub pozwalające na zmianę pozycji w celu poprawy zdrowia kręgosłupa.
  • Dostępne są również stoły wieloosobowe lub dwuosobowe do pracy zespołowej (również stojące).
  • Pojedyncze biurka są idealne do skupionej, indywidualnej pracy. Można też mieć oddzielne stanowiska pracy (Hush work), które zapewniają izolację od otoczenia i pełen komfort akustyczny.

Dzięki gotowym rozwiązaniom można zaaranżować przestrzeń o dowolnym przeznaczeniu.

Gabinet prezesa zarządu: Standardem jest... luksus.

Nawet w gabinecie szefa coraz rzadziej spotyka się meble na zamówienie. Można stworzyć wizerunek marki korzystając z szerokiej oferty gotowych mebli biurowych.

Rozwiązania te wyróżniają się zastosowaniem stali i szlachetnych, naturalnych oklein drewnianych. Wystrój wnętrz jest sposobem na przekazanie podstawowych wartości marki i może mieć wpływ na klientów, kontrahentów, a nawet pracowników. Ważne jest, aby dopasować zabudowy do przestrzeni biurowej w sposób, który stworzy harmonię i spójny efekt architektoniczny.

Źródła

  • https://mikomaxsmartoffice.com/pl

Piotr ŚwitańskiKey Account Manager Mikomax

Z branżą handlową jestem związany od ponad 10 lat. Od ponad trzech lat moja kariera rozwija się w Mikomax Smart Office. Zaczynałem jako specjalista ds. sprzedaży na rynkach zagranicznych, ale obecnie jestem specjalistą ds. sprzedaży. Od początku mojej kariery zawodowej należę do Działu Umów. Od dwóch lat współpracuję z klientami korporacyjnymi. Niedawno zostałam certyfikowanym przez IPMA Project Managerem. JAKOŚĆ to moja główna wartość w biznesie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz