24 Czerwiec 2024

STAND UP R to najlepsze biurko do pracy w pozycji siedzącej dla biur hybrydowych

img

Poradnik zakupowy

STAND UP R to najlepsze biurko do pracy w pozycji siedzącej dla biur hybrydowych


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Dobre samopoczucie. Socjalizacja. Produktywność. Elastyczność. Kompaktowość. STAND UP R to modułowe biurko o regulowanej wysokości, które idealnie nadaje się do pracy hybrydowej.

Podsumowanie - 5 powodów, dla których STAND UP to najlepszy system do pracy hybrydowej.

  1. Promuje dobre samopoczucie poprzez zachęcanie do dobrej ergonomii na biurku. 2. Jest odpowiedzialny za funkcje pracy socjalnej, które wykonuje nasze biuro hybrydowe. 3. Zwiększa produktywność, ułatwiając naturalne przejście od jednego zadania do drugiego. 4. Jest to system biurek, który można skonfigurować tak, aby pasował do zmiennego obłożenia. 5. Jest kompaktowy i zwalnia miejsce na podłodze, tworząc obszary hybrydowe, takie jak strefy przerw.

Ergonomia ma zasadnicze znaczenie dla dobrego samopoczucia w miejscu pracy.

Zapewnij pracownikom więcej możliwości ruchu. Dlaczego nie dać pracownikom tych możliwości w miejscu, w którym spędzają większość dnia pracy: przy biurku? STAND UP to eleganckie, gładkie biurko o regulowanej wysokości.

STAND UP r można regulować na dowolną wysokość, od pozycji siedzącej do stojącej, umożliwiając pracownikom pracę w dowolnej pozycji.

Usiądź. Stój. Okoń. Obrót między tymi trzema. STAND UP R z łatwością dostosowuje swoją wysokość, pozwalając użytkownikom cieszyć się tęczą ruchów przy biurku. Doskonale łączy się również z ergonomicznymi narzędziami, które zwielokrotniają ruch. Podnóżki. Krzesła balansujące. Maty przeciwzmęczeniowe. Istnieje wiele innych.

2. STAND UP r wspiera funkcje pracy socjalnej, za które odpowiedzialne są biura hybrydowe.

Biuro hybrydowe pełni przede wszystkim funkcje "ludzkie". Współpraca, komunikacja, socjalizacja. STAND UP R to świetny system współdzielonych stacji roboczych właśnie z tego powodu. Zachęca do tych "ludzkich funkcji", sadzając ludzi blisko siebie.

Biurko promuje pracę zespołową, zachowując jednocześnie czas dla siebie.

To świetny sposób na stworzenie dynamicznego środowiska pracy zespołowej. Regulacja wysokości pozwala również na obniżenie biurka do pozycji siedzącej. Daje to swobodę opuszczenia wspólnej przestrzeni w razie potrzeby i wycofania się do własnej bańki. System ławek ma wiele zastosowań.

Kiedy pracownicy pracują razem przy modułowym biurku, takim jak STAND UP, rozwijają koleżeństwo. Mogą uzyskać od siebie wyjaśnienia w czasie rzeczywistym. Przekazują sobie informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. Nie muszą planować i uczestniczyć w spotkaniach w celu uzyskania odpowiedzi na przypadkowe pytania, ponieważ zazwyczaj są one rozwiązywane szybko i organicznie.

- mówi Eliza Donek, Product Manager w Mikomax.

3. STAND UP r zwiększa produktywność poprzez naturalne przejście od jednego zadania do drugiego

Niektóre pozycje są lepiej dostosowane do określonych zadań. Systemy siedzące są najczęstszym sposobem, w jaki ludzie myślą o swoim własnym systemie siedzenia. Większość ludzi woli stać podczas pracy w grupie. Łatwo jest przejść z pozycji STAND UP do siedzącej STAND UP. Produktywność jest niezakłócona.

Tak, funkcje pracy socjalnej są teraz obsługiwane głównie przez biuro.

Jak wspomniano, musi ono również pomieścić niezależną pracę. Właśnie dlatego biurko takie jak STAND UP R jest potrzebne do obsługi różnych przepływów pracy, od zespołowej ideacji po głęboką pracę w pojedynkę, wspierając różne używane pozycje.

Jeśli pracownicy nie mogą pracować tak dobrze samodzielnie, jak w grupie, będą albo zniechęceni do przychodzenia do pracy, albo będą cierpieć z powodu mglistego skupienia. Rozwiązanie biurkowe takie jak STAND UP ma sens w tej sytuacji. Można je przekształcić z pół-oddzielnej stacji roboczej do siedzenia we wspólny stół o wysokości stojącej w ciągu kilku sekund

- dodaje Eliza Donek, Product Manager w Mikomax.

Praca na stojąco zwiększa emocje związane z kreatywną pracą w grupie.

Ponadto sprawia, że ludzie są bardziej otwarci. Pracownicy powinni mieć możliwość przejścia z pozycji siedzącej do stojącej przy swoich biurkach. Można to zrobić w dowolnym momencie i przy minimalnym wysiłku. Ta prosta swoboda promuje sprawność fizyczną. Poprawia również zdolność pracownika do pracy w grupie.

Łatwość pracy w pozycji siedzącej i stojącej oznacza również większą autonomię.

Rozwiązanie typu sit-to-stand, takie jak STAND UPR, oferuje poziom autonomii porównywalny z tym, do którego przyzwyczailiśmy się pracując w domu. Możemy dowolnie dostosowywać nasze ustawienia. Biurko może ułatwić przejście od pracy w domu do pracy na miejscu.

4. STAND UP to konfigurowalny system biurek, który można dostosować do zmiennego obłożenia.

Jak radzić sobie ze szczytami i spadkami obłożenia biura? Elastyczne meble mogą być prawdziwą pomocą. Polegając na modułowych biurkach, takich jak STAND UP, możesz sprawić, że baza operacyjna twojego zespołu będzie bardziej dostosowana do zmieniających się potrzeb.

Biurka STAND UP R można łatwo łączyć i rozłączać, co pozwala stworzyć modułowy system ławek z wysoce regulowanym układem.

Eliza Donek jest Product Managerem w firmie Mikomax.

Wzrost obłożenia? Nie ma problemu.

A co, jeśli po 6 miesiącach okaże się, że wskaźnik obłożenia znacznie wzrósł, a ludzie mają trudności ze znalezieniem biurka w niektóre dni? Dodaj STAND-UP R lub dwa do swojego modułowego biurka wielostanowiskowego.

Spadek obłożenia? Żaden problem.

A co jeśli po sześciu miesiącach okaże się, że system wielostanowiskowy nie jest właściwie wykorzystywany i niektórzy pracownicy mają trudności ze znalezieniem wygodnego miejsca do pracy? Usuń kilka biurek, aby jednostka wyglądała bardziej uroczo. Zmaksymalizujesz również przestrzeń i zwolnisz cenny metraż do innych zastosowań.

Potrzebujesz zmienić pracownika? Żaden problem.

Co zrobić, jeśli w przyszłości okaże się, że jednostka wielostanowiskowa nie zapewnia wystarczającej prywatności? Po prostu usuń cztery stanowiska STAND-UP R z biurka wielostanowiskowego. Umieść je w cichszym, zamkniętym i mniej wspólnym obszarze biura.

STAND UP r został zaprojektowany z myślą o stale zmieniającym się miejscu pracy.

W miarę jak wszyscy uczą się, jak sprawić, by hybrydowy krajobraz pracował dla nich, potrzeby pracowników będą nadal ewoluować. Elastyczny system biurkowy, taki jak STAND UP R, pozwala nadążyć za najnowszymi osiągnięciami.

5. STAND UP r jest kompaktowy i zwalnia miejsce na podłodze, tworząc obszary przystosowane do pracy hybrydowej, takie jak strefy odpoczynku.

Biurko może być używane jako prywatne miejsce pracy lub stół do wspólnych projektów, w zależności od wysokości i liczby ułożonych razem. Konsoliduje miejsca pracy. Tworzy to dużo miejsca na nowe strefy. Strefy odpoczynku. Miejsca do pracy. itp.

Podsumowanie - 5 powodów, dla których STAND UP r jest najlepszym systemem ławek do pracy hybrydowej

  1. Promuje dobre samopoczucie, zachęcając do dobrej ergonomii na biurku. 2. Odpowiada za funkcje pracy socjalnej w naszym biurze hybrydowym. 3. Zwiększa produktywność, ułatwiając naturalne przejście od jednego zadania do drugiego. 4. Jest to system biurek, który można skonfigurować tak, aby pasował do zmiennego obłożenia. 5. Jest kompaktowy i zwalnia miejsce na podłodze, tworząc obszary hybrydowe, takie jak strefy przerw.

Biurka do pracy siedzącej i stojącej - często zadawane pytania

Czym są ławki biurowe?

Ławki biurowe to system biurek, który pozwala pracownikom siedzieć przy dużym wspólnym stanowisku pracy. Rozważ rozwiązanie takie jak STAND UP R. Można je skonfigurować do dokładnej liczby wymaganych stanowisk pracy. Ma również regulowaną wysokość. Umożliwia pracownikom obniżenie się do pozycji siedzącej i opuszczenie obszaru wspólnego, wkraczając do półprywatnej oazy skupienia, z sygnalizacją "nie przeszkadzać".

Jakie są najlepsze meble biurowe do pracy hybrydowej?

Biurka z regulacją wysokości to najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnego miejsca pracy. Promują dobre samopoczucie. Pozwalają pracownikom płynnie przełączać się między samodzielnymi zadaniami a zadaniami grupowymi. Powinny być również konfigurowalne, aby pomóc w dostosowaniu się do wahań w obłożeniu biura.

Co to jest stacja benchingowa?

Stacja robocza z blatem może być biurkiem, które jest modułowe i może być łączone z innymi w celu stworzenia stacji roboczej z blatem.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz