24 Czerwiec 2024

Przestrzeń w przestrzeni jest elastyczna dzięki przenośnym ścianom dźwiękowym SONIQ

img

Poradnik zakupowy

Przestrzeń w przestrzeni jest elastyczna dzięki przenośnym ścianom dźwiękowym SONIQ


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

SONIQ to innowacyjny mobilny system ścianek działowych, który umożliwia tworzenie elastycznych przestrzeni roboczych. Składa się z pojedynczych paneli, które można regulować pod względem wysokości, koloru i kąta, tworząc unikalne przestrzenie. Spójrz na niektóre z różnych przestrzeni, które SONIQ tworzy w Twoim biurze.

Projektowanie biura z mobilną ścianą akustyczną - tl:dr

  • Stanowiska pracy z ławkami: Zainstaluj SONIQ między dwoma biurkami, aby stworzyć prywatne, indywidualne stanowisko pracy, które chroni pracowników przed rozpraszającymi bodźcami.
  • Aby zachęcić do współpracy, otocz dowolną otwartą przestrzeń w biurze ściankami działowymi SONIQ.
  • Zbuduj dźwiękoszczelną kabinę z przegrodami SONIQ, aby stworzyć odosobniony obszar roboczy.
  • Przestrzeń konferencyjna: Ustaw jedną lub dwie ścianki SONIQ na obu końcach dużej sali konferencyjnej, aby uczynić ją bardziej intymną.
  • Podziel przestrzeń: Możesz także podzielić przestrzeń na dwie części za pomocą SONIQ.

Odwiedź SONIQ, aby dowiedzieć się więcej.

Stacje robocze z ławkami dla wyjątkowej dynamiki grupy ....

Biurka z ławkami są idealne dla osób, które muszą komunikować się w czasie rzeczywistym. Panele SONIQ zapewnią im schronienie przed otwartą przestrzenią biurową. Panele są wysokie i szerokie, więc mogą być również używane do dzielenia biurek. Zwiększa to poczucie osobistej przestrzeni dla każdego pracownika.

Relaks jest koniecznością...

Ścianki działowe SONIQ wykończone włóknem biofilnym zostały umieszczone na różnych wysokościach, aby zachęcić do współpracy. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do mebli mobilnych, tworząc spójne miejsce pracy dostępne dla pracowników neurodiverse (którzy potrzebują porządku, aby się rozwijać).

Izolacja akustyczna kryjówki w biurze ....

Ta kabina jest zbudowana z paneli SONIQ. Jest to wygodne miejsce pracy dla użytkownika, z otaczającym go ciepłym pomarańczowym kolorem, stabilnym i uziemiającym bez względu na to, co dzieje się na zewnątrz. Możesz preferować umieszczenie swojego miejsca pracy w sześcianie, skierowanym na zewnątrz (a nie do wewnątrz), aby uzyskać efekt "skorupy żółwia".

SONIQ to popularny produkt do ścianek działowych, ponieważ jest łatwy w użyciu i niezawodny. Jest również wspaniały. Oferujemy ścianki działowe w szerokiej gamie kolorów i w trzech różnych tkaninach.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Słoneczna, uporządkowana sala konferencyjna ....

Żółty to kolor, który emanuje pewnością siebie i optymizmem, co czyni go dobrym wyborem do ustawień grupowych. Panele SONIQ można łączyć i rozdzielać, aby stworzyć idealny wygląd. To jednolita przestrzeń, w której króluje prostota.

Półotwarta stacja robocza dla trzech osób ....

Użyj SONIQ do stworzenia przestrzeni roboczej odpowiedniej dla małych zespołów projektowych. Podziel przestrzeń na dwie połowy za pomocą przegród SONIQ. Zminimalizuje to rozpraszanie uwagi. Jeśli zespół będzie potrzebował więcej prywatności w przyszłości, może dodać dodatkowe panele w ciągu kilku minut.

Elastyczny podział umożliwia stworzenie przestrzeni roboczej dostosowanej do potrzeb zespołów hybrydowych. Dzięki temu ludzie mogą tworzyć zindywidualizowane miejsca pracy, które spełniają ich potrzeby. Produktywność i komfort są teraz ważniejsze. Ponieważ każdy ma pewną kontrolę nad swoim środowiskiem pracy, ogólne wrażenia są bardziej pozytywne.

- dodaje Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Praca zespołowa po lewej, rozmowa po prawej ....

2 oddzielne obszary robocze. 2 oddzielne miejsca pracy. Po lewej stronie bliscy współpracownicy pracują twarzą w twarz przy swoich biurkach. Po prawej relaksują się i rozmawiają. Biurko jest zalane światłem dziennym, ale krzesła są nim stłumione dzięki panelowi zagłówka PACKMAN.

Dwuosobowa kabina ....

Wyobraź to sobie: Panele SONIQ ułożone w prostokątną konfigurację tworzą dużą kabinę, w której bliscy współpracownicy mogą pracować każdego dnia. Dodaj dywan jako kotwicę przestrzeni i masz wykończoną, profesjonalną przestrzeń.

Proste miejsca pracy dla dwóch osób mogą być zaskakująco przydatne dla członków zespołu, którzy pracują ze sobą na co dzień. Dają one poczucie kontroli nad najbliższym obszarem i areną. Ścisła współpraca w półprywatnym środowisku promuje społeczność. Pod względem praktycznym, taka przestrzeń robocza izolująca od czynników rozpraszających jest nie do przecenienia

- przekonuje Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Szeroki, otwarty stół projektowy do spontanicznej współpracy

Taki układ mebli zachęca pracowników do spontanicznej współpracy. Obrotowe taborety pozwalają na ruch i swobodę, co sprzyja swobodnym rozmowom. Do przestrzeni dodano ścianki działowe SONIQ, aby stworzyć bardziej intymną atmosferę. Zapewniają one również niewielką izolację akustyczną.

Każda z tych 8 podprzestrzeni znajduje się na tym samym piętrze.

Tak, SONIQ umożliwia dostosowanie układu biura do zmieniających się potrzeb. System ścianek działowych jest dostępny w różnych kolorach, dzięki czemu można rozróżnić strefy na podstawie ich odcienia. To idealne rozwiązanie dla ciągle zmieniającego się świata pracy.

Projektowanie przestrzeni biurowej z wykorzystaniem mobilnej ściany akustycznej - podsumowanie

  • Ławkowe stanowiska pracy: Zainstaluj SONIQ między dwoma biurkami, aby stworzyć prywatne, indywidualne stanowisko pracy, osłaniając pracowników z obu stron.
  • Aby zachęcić do współpracy, otocz dowolną otwartą przestrzeń w biurze ściankami działowymi SONIQ.
  • Zbuduj dźwiękoszczelną kabinę z przegrodami SONIQ, aby stworzyć odosobniony obszar roboczy.
  • Przestrzeń konferencyjna: Ustaw jedną lub dwie przegrody SONIQ na obu końcach dużego obszaru konferencyjnego, aby stworzyć bardziej intymną przestrzeń.
  • Podziel przestrzeń: Możesz także użyć SONIQ, aby podzielić przestrzeń na dwie części.

Pytania i odpowiedzi dotyczące mobilnych ścian akustycznych w biurze.

Jak wysokie są ścianki działowe SONIQ?

SONIQ jest dostępny w czterech różnych wysokościach od 110 do 180 cm. Wszystkie można zobaczyć tutaj.

Jak wykorzystać koncepcję "przestrzeni w przestrzeni" do ulepszenia swojego biura?

Elastyczny system ścianek działowych, taki jak SONIQ, to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie różnych przestrzeni w biurze. Modułowość i mobilność SONIQ ułatwiają tworzenie i dostosowywanie nowych rozwiązań przestrzennych.

Ile różnych typów przestrzeni potrzebuje moje biuro?

Każde miejsce pracy powinno zapewniać przestrzeń do pracy prywatnej, spotkań, rozmów, współpracy i przerw.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz