14 Lipiec 2024

Biurko na wymiar - czy warto?

img

Poradnik zakupowy

Biurko na wymiar - czy warto?


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

 

Biurko na wymiar - czy warto?

W dobie pandemii praca zdalna bardzo się upowszechniła. Zarówno w Polsce, jak i na świecie. Coraz więcej czasu poświęcamy na pracę z domu. W związku z tym warto zadbać o odpowiednie miejsce pracy. W tym kontekście najbardziej istotne jest odpowiednie biurko, ponieważ to przy nim spędzisz większość swojego czasu w ciągu dnia roboczego. Tak więc, czy warto kupować biurko na wymiar?

Biurko, a komfort pracy

Normalny dzień roboczy trwa zwykle 8 godzin. Mnożąc ten czas przez 5 dni w tygodniu oraz 52 tygodnie w roku wychodzi nam około dwóch tysięcy godzin roboczych w roku. A teraz wyobraź sobie, że spędzasz te dwa tysiące godzin pracy przy biurku, które nie jest dostosowane do Ciebie. Bóle pleców, karku, nóg lub nadgarstków to tylko kilka z potencjalnych następstw pracy przy kiepskim biurku. Po kilku latach spędzonych w takich warunkach mogą Cię czekać poważne problemy zdrowotne. I w związku z tym - kosztowne zabiegi rehabilitacyjne. Dlatego właśnie warto zadbać o ergonomię pracy już dziś. W ten sposób oszczędzisz sobie wielu problemów w przyszłości. Odpowiednie biurko jest niezbędne w tym procesie, jednak czy te sklepowe na pewno są dobrym rozwiązaniem?

Biurko na wymiar rozwiązaniem problemu?

Każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby. Każdy również dysponuje również całkowicie odmienną przestrzenią. Biorąc pod uwagę te czynniki, znalezienie dobrego biurka w zwyczajnym sklepie meblowym niemal graniczy z cudem. W tym wypadku nie warto zadowalać się półśrodkami - dobre biurko to przede wszystkim inwestycja we własne zdrowie oraz komfort pracy. Właśnie dlatego należy rozważyć zakup biurka na wymiar.

Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Kolejną zaletą jest możliwość dobrania wymiarów biurka do wzrostu, wagi i proporcji ciała. Nie bez znaczenia jest też własnoręczny wybór materiałów. Dzięki temu mebel zawsze będzie pasował do określonego przez Ciebie wnętrza. To wszystko sprawia, że otrzymujesz produkt indywidualnie dostosowany do swoich potrzeb.

wybór biurka

Gdzie znaleźć wysokiej jakości biurka na wymiar?

Polska może poszczycić się wieloma firmami, które tworzą wysokiej jakości biurka na zamówienie. Jedną z najbardziej znanych i wartych uwagi jest firma LOBOS. Tworzą oni meble zarówno dla wielkich przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych już od ponad trzydziestu lat. Sklep internetowy, szybka dostawa i montaż, a także 8 oddziałów stacjonarnych w całej Polsce to tylko kilka z wielu zalet tego producenta.

Firma dostarczy Ci wykończenie pod klucz, mebel zgodny z wymaganiami BHP, wizualizację projektu oraz gotowy produkt w precyzyjnie określonym budżecie. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana dotychczasowymi realizacjami tego producenta to znajdziesz je w tym miejscu. O jakości ich wyrobów świadczy m.in. ilość klientów. Wśród nich możemy znaleźć szeroko znane firmy, takie jak: Comarch, Tauron, Toyota, Lexux czy Ringier Axel Springer. To stanowi najlepszą rekomendację firmy.

Podsumowanie

Dlaczego warto zainwestować w biurka na zamówienie? Ponieważ to inwestycja, która oszczędzi Ci potencjalnych problemów zdrowotnych związanych z pracą zdalną. Ergonomia, elastyczność oraz design to coś, w czym biurka na zamówienia mają zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Warto nadmienić, że jest to zakup na długie lata. Takiego biurka nie musisz wymieniać co rok czy dwa. Będzie Ci służyło znacznie dłużej. Korzystając z usług renomowanych producentów masz też pewność co do jakości produktu końcowego, a także wspierasz polską firmę z tradycjami.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz