27 Luty 2024

Nowoczesne rozwiązania biurowe dla przestrzeni coworkingowej

img

Poradnik zakupowy

Nowoczesne rozwiązania biurowe dla przestrzeni coworkingowej


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Co łączy ich wszystkich? Wspólne biuro pozwala im pracować w jednym miejscu, ale także umożliwia współpracę. Umożliwia zarówno indywidualną, jak i wspólną przestrzeń. Oferuje korzyści płynące z pracy w biurze, ale także równoważy wady związane z posiadaniem swojego biura. Tak właśnie działa coworking. Jego popularność rośnie ze względu na nowoczesne rozwiązania biurowe, które są wdrażane w takich przestrzeniach. Co jest najbardziej atrakcyjne dla najemców?

Właściciele przestrzeni coworkingowych prześcigają się w oferowaniu najlepszych ergonomicznych stanowisk pracy, sal zabaw, biurowych budek telefonicznych i mobilnych sal konferencyjnych. Do "wynajmowania biurek" zachęcają freelancerów i specjalistów wszystkich profesji. Ale ...

Na czym polega coworking?

Biuro coworkingowe to biuro typu open space, które umożliwia ludziom dzielenie się przestrzenią do pracy. Osoby te, które często nie pracują w jednej firmie, ale mają różne umiejętności i pracują jako freelancerzy, nazywane są freelancerami. Wspólne biuro to dla nich możliwość wygodnego, oszczędnego i profesjonalnego związku.

W przestrzeni coworkingowej dostajesz wiele, a najemcy tego oczekują - oprócz wartościowych, inspirujących kontaktów - przede wszystkim jednak masz pełny dostęp do bogatego wyposażenia nowoczesnego biura. Dzięki temu możesz nie tylko pracować we własnym trybie, ale także spotykać się z innymi i współpracować przy projektach. Ze względu na elastyczność i aranżację przestrzeni oraz zastosowane rozwiązania, wnętrza sprzyjają zarówno samodzielnej, skupionej pracy, jak i typowym działaniom networkingowym.

Czy jesteś w stanie utrzymać odpowiednią akustykę w swoim biurze?

Sale konferencyjne w biurze

Nawiązywanie kontaktów we wspólnych przestrzeniach roboczych jest możliwe wszędzie i wszędzie (nawet we wspólnej kuchni czy strefie relaksu). Nawiązywaniu relacji biznesowych sprzyjają jednak specjalnie przygotowane miejsca spotkań w biurze. Miejsca te to otwarta przestrzeń, która została wydzielona na spokojne rozmowy, prywatne dyskusje czy przekazywanie ważnych danych w rozmowie telefonicznej bez świadków.

Coworking ma tę zaletę, że w zasięgu ręki można znaleźć miejsca do skupienia i wyciszenia. Hush Work to przenośne miejsce skupienia, czaty (np. Hush Phone, czyli dźwiękoszczelna budka telefoniczna, mini sale konferencyjne do spotkań (np. Hush Meet to wieloosobowa, wygodna budka akustyczna. To miejsce pracy odpowiadające na potrzeby dzisiejszego pracownika biurowego ....

Coworking - trend czy konieczność

Obecnie bardzo popularne są przestrzenie coworkingowe i biurka, które można wynająć na godziny. Z takich biur korzysta blisko 2 miliony osób na całym świecie, a liczba ta rośnie z każdym dniem. Widać trend, ale i rosnące zapotrzebowanie na takie biura. Pokolenie Y, czyli osoby urodzone między 1980 a 1990 rokiem, to najbardziej aktywne pokolenie na rynku pracy. Ma ono nieco inne oczekiwania wobec biura i pracy niż poprzednie pokolenie - X.

Igreki są mobilne, elastyczne, chętne do pracy dla siebie, otwarte na zdobywanie nowych umiejętności i nie przywiązane do swojego miejsca pracy. Dobrze czują się w dynamice biznesu. Open space i coworking zapewniają ten ciągły ruch i zmianę. To tutaj można codziennie poznawać nowych ludzi, codziennie siedzi się przy biurku z innym socjety, chłonie się informacje z różnych branż, ma się możliwość tworzenia ciekawych i dochodowych współpracy w wielu obszarach.

Strefa coworkingowa - biuro dopasowane do Twoich potrzeb

Choć może się to wydawać niemożliwe, dobrze zorganizowany coworking potrafi spełnić bardzo różne oczekiwania, czasem nawet zupełnie sprzeczne. Jednoczy i dzieli jednocześnie. Zapewnia żywy open space, ale także strefy ciszy. Pobudza kreatywność i motywuje. Z drugiej strony uspokaja i pomaga się skupić.

Dzięki temu możesz pracować sam, ale otaczają cię potencjalni współpracownicy, ludzie, którzy mogą ci w czymś pomóc, którzy mogą cię czegoś nauczyć i z którymi łatwo jest ci współpracować w razie potrzeby. Ten typ pracy odpowiada większości osób poniżej 40 roku życia, które działają w branży kreatywnej, technologicznej i medialnej.Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które muszą pracować samodzielnie (np. pisząc, projektując grafikę, programując) lub w interdyscyplinarnej grupie (gdy projekt jest w fazie koncepcyjnej i ważne są różne spojrzenia i pomysły).


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz