24 Czerwiec 2024

Trzy kluczowe korzyści z zastosowania ścianek działowych SONIQ

img

Poradnik zakupowy

Trzy kluczowe korzyści z zastosowania ścianek działowych SONIQ


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

System ścianek biurowych SONIQ oferuje trzy korzyści. W przyszłości prywatność jest możliwa w miejscu pracy. Kolory mogą pomóc w znalezieniu drogi. W biurze można stworzyć różne krajobrazy dźwiękowe.

Przyjrzyjmy się bliżej? ?

Korzyść nr 1. Wolnostojąca ścianka biurowa SONIQ zwiększa prywatność w pracy.

Jedna mobilna ścianka działowa do biura SONIQ może zapewnić prywatność nawet jednej osobie. Przenośna ścianka tworzy poczucie przynależności, które jest niezbędne w naszym codziennym życiu, zwłaszcza w pracy. Działa jako tarcza przed rozproszeniem uwagi. Jest obrońcą Twojego skupienia. To inwestycja, która zwraca się w produktywności i spokoju ducha.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Prywatność to uczucie.

Trudno jest opisać uczucie prywatności. Łatwo jest wiedzieć, kiedy jest to właściwe, ponieważ czujesz się w swojej przestrzeni jak w domu. Cisza. Spokoju. Nie jesteś na łasce biura hałas lub gwar. Możesz pracować wygodnie. Jesteś w stanie skupić się całkowicie na swojej pracy, nie będąc bardziej świadomym świata zewnętrznego.

Jest to uczucie trudne do zdefiniowania i bardzo osobiste.

Prywatność jest ulotna. SONIQ jest idealnym rozwiązaniem dla prywatności, ponieważ łatwo jest dostosować produkt do własnych potrzeb w ciągłej pogoni za tym, co ulotne. Najpierw należy stworzyć swój system ścianek działowych. Pozwoli to określić jego dokładne wymiary, kształt i kolor. Następnie można modyfikować system ścianek działowych z czasem, dodając lub usuwając panele i dostosowując SONIQ do zmieniających się wymagań dotyczących prywatności w miejscu pracy.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Modułowe ścianki biurowe SONIQ zapewnią Ci prywatność w biurze w przyszłości.

Przyjrzyjmy się kilku przykładom.

Współpraca bez ingerencji

Zamontuj trzy panele SONIQ połączone na każdym końcu stołu projektowego. Będą one używane jako żaluzje blokujące hałasy i odgłosy pracy z otwartego biura. Dzięki temu Twoja grupa zyska zastrzyk prywatności. Możesz również dodać więcej paneli do swojego projektu, jeśli będziesz tego potrzebować.

"Wyrwij się" z konwencjonalnego myślenia bez przeszkadzania współpracownikom w biurze

Wiele ścianek działowych SONIQ może być umieszczonych wokół Twojego miejsca spotkań w różnych wysokościach i kolorach. Przegrody będą Cię otaczać i zachęcać do otwartej dyskusji. Możesz usunąć niektóre panele, aby wnieść więcej energii do otwartego biura.

Spraw, aby spotkania zespołu były bardziej intymne ....

Aby zwiększyć prywatność wypowiedzi, ogranicz obszar, w którym spotykają się członkowie zespołu, stosując trzy ściany przegród SONIQ. Ludzie będą czuli się bardziej komfortowo dzieląc się osobistymi sprawami i delikatnymi tematami. Aby odciąć się od biurowego zgiełku, ciesz się przesuwaniem swoich mobilnych ścianek.

Dzięki SONIQ możesz mieć funkcjonalną przestrzeń roboczą, która jest łatwa do zorganizowania. To szybkie i łatwe rozwiązanie, które sprawdzi się w dłuższej perspektywie. Ponieważ priorytety się zmieniają, tak samo jest z SONIQ.

Eliza Donek jest menedżerem produktu w firmie Mikomax.

Korzyść #2: Przegrody biurowe SONIQ ułatwiają orientację w biurze dzięki kolorom.

Kolor jest potężny! Może wpływać na nasze emocje. Wpływa na nasze postrzeganie świata. Odrobina niebieskiego może przynieść wewnętrzny spokój i pomóc nam głębiej myśleć. Czerwień pobudza kreatywność i pomaga nam myśleć odważniej. Biuro również można ulepszyć za pomocą koloru.

Co o tym sądzisz? Jakich kolorów potrzebujesz dla swojego zespołu?

Kojąca paleta stonowanych kolorów z kilkoma jaśniejszymi błękitami? Aby wypełnić przestrzeń energią, seria ekscytujących odcieni jest rozproszona w całej przestrzeni. Harmonijne tło w jednym odcieniu.

SONIQ oferuje 20 opcji kolorystycznych.

Możesz wykorzystać moc i wpływ koloru, aby dać swojemu zespołowi więcej podprogowego wsparcia, aby mógł osiągać najlepsze wyniki.

Możesz użyć SONIQ, aby zakodować kolorystycznie swoją przestrzeń.

Dzięki SONIQ możesz urozmaicić swoje biuro o żywe definicje przestrzeni. Możesz podzielić biuro według odcieni. Każda strefa ma swój własny odcień/ton (zielony, aby promować odpoczynek, pomarańczowy, aby promować spotkania towarzyskie, itp.) Ścianki SONIQ mogą być użyte do dalszego rozróżnienia stref.

Biuro będzie bardziej intuicyjne, jeśli lepiej orientujesz się w przestrzeni.

To świetny pomysł dla neurodivergentnych myślicieli, którzy czują się przytłoczeni przez chaotyczne środowiska. Aby pomóc ludziom odnaleźć drogę, można zastosować strefy kodowania kolorami. Twoja przestrzeń robocza będzie bardziej dostępna.

Korzyść #3: Akustyczna ścianka działowa SONIQ poprawia akustykę biura.

SONIQ pozwala na stworzenie wielu krajobrazów dźwiękowych w biurze. Zaspokoi to różnorodne preferencje dźwiękowe.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Z dźwiękiem jest jak z muzyką. Każdy ma swój własny styl.

Niektórzy potrzebują ciszy w bibliotece, aby skupić się na swojej pracy. Jedni wolą delikatne zamieszanie, a inni spokojniejsze otoczenie. Twierdzą, że gubią się w gwarze i brakuje im energii, aby utrzymać swoje myśli w ruchu.

Ponieważ można zaspokoić różne gusta, wiele krajobrazów dźwiękowych jest najlepszym rozwiązaniem.

Modułowy system ścianek działowych SONIQ jest jednym z najlepszych sposobów na stworzenie wielu krajobrazów dźwiękowych w biurze. Można go łatwo rekonfigurować i przenosić, poprawiając w ten sposób jakość dźwięku w każdym obszarze.

Możesz dać pracownikom możliwość tworzenia różnych krajobrazów dźwiękowych w biurze.

Ludzie w naturalny sposób kierują się do miejsca w biurze, które zapewnia im najlepszy krajobraz dźwiękowy. Dzięki temu mogą się bardziej naturalnie skupić.

Ścianka działowa SONIQ może być użyta do stworzenia środowiska biurowego, które jest bardziej przyjemne na trzy sposoby.

  1. Zainstaluj przegrody SONIQ w różnych miejscach w całym biurze. Wiele ścianek działowych takich jak SONIQ może być umieszczonych w całym biurze, aby zapewnić lekką absorpcję dźwięku, czyniąc je cichszym.
  2. Panele SONIQ pozwalają na tworzenie wieloelementowych ścian mobilnych. Możesz łatwo przemieszczać ścianki po biurze i/lub zmieniać ich układ tak, aby zapewniały pochłanianie dźwięku tam, gdzie jest to potrzebne.
  3. Można zbudować minimalne boksy. Te boksy mogą być pomyślane jako modułowe, mobilne huby, które zatrzymują hałas w określonym obszarze i zapobiegają jego zalaniu całego biura.

Jak widać, SONIQ oferuje wiele opcji.

Który aspekt przemawia do Ciebie? Tłumiąca dźwięki tapicerka? Różnorodność kolorów? Elastyczna konstrukcja Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Przegrody biurowe - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest najlepsza ścianka działowa do zastosowania w biurze?

Do biur najlepsze są elastyczne ścianki działowe. Należy szukać produktów z łącznikami, które ułatwiają łączenie ścianek działowych pod kątem lub obok siebie. Pozwoli to na stworzenie niestandardowego systemu, który będzie idealnie pasował. Dla zwiększenia mobilności warto rozważyć kółka. System podziału przestrzeni SONIQ jest doskonałym produktem, który zapewnia obie te cechy.

Jak można podzielić duże biura?

System ścian ruchomych, taki jak SONIQ, to świetny sposób na podzielenie dużych biur. Modułowy i mobilny system pozwala na maksymalną elastyczność i umożliwia szybkie zmiany układu.

Jaki jest najlepszy materiał na ścianki działowe w biurze?

Szukaj ścianek biurowych SONIQ, które spełniają normę izolacji akustycznej zgodnie z EN ISO 354: 2005.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz