30 Maj 2024

Jak wygląda praca przy biurku STAND-UP R z regulowanym blatem.

img

Poradnik zakupowy

Jak wygląda praca przy biurku STAND-UP R z regulowanym blatem.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

STAND UP R, modułowe stanowisko pracy typu ławka, posiada regulowaną wysokość. Jest to piękne i funkcjonalne biurko. Można je obsługiwać ręcznie bez konieczności użycia siły. Biurko jest elastyczne - można połączyć wiele biurek ze sobą, aby stworzyć elastyczne rozwiązanie, które pozwala mieć prywatne i wspólne miejsca pracy w jednym produkcie. Warto się temu przyjrzeć.

Szczególnym urokiem STAND UP R jest jego wszechstronność.

STAND UP R to radość z użytkowania. To piękne biurko. Jego minimalistyczny design sprawia, że każda hybrydowa przestrzeń robocza wygląda lekko i zwiewnie, nie będąc przy tym zbyt ciężką czy zagraconą. Regulacja wysokości jest bardzo łatwa. Wystarczy pociągnąć za dźwignię znajdującą się u dołu biurka i popchnąć w górę lub w dół, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu.

Eliza Donek jest menedżerem produktu firmy Mikomax.

To elastyczne rozwiązanie, które płynnie przechodzi z pozycji siedzącej do stojącej. Możesz łatwo zmienić swoją pozycję, korzystając z intuicyjnej regulacji wysokości. Pozwala to na pracę samodzielną lub współpracę. To biurko jest idealne dla elastycznych organizacji, które zawsze są gotowe na kolejny krok.

Biurko z funkcją prywatności

Biurko typu sit-stand można umieścić w najniższym punkcie, aby stworzyć wygodny kokon.

Chcesz mieć więcej prywatności? Możesz lekko odsunąć biurka STAND UP R.

Pracownicy będą czuli się bardziej komfortowo w otwartych biurach, jeśli będą mieli 15 cm osobistej bańki.

Łatwo jest współpracować, gdy wystarczy 1, 2, 3.

Ponieważ biurko spełnia wiele funkcji, jest dobrze przystosowane do wspomagania koncentracji i pracy zespołowej.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

STAND UP R ma wiele zastosowań. Aby przekształcić powierzchnię roboczą z jednoosobowego biurka w wieloosobowy stół projektowy, należy ją podnieść lub obniżyć. Wszystko odbywa się w mgnieniu oka. Ty i Twój zespół możecie stworzyć magicznie szybkie środowisko do współpracy poprzez podniesienie połączonej floty.

To szybkie przekształcenie można zobaczyć na filmie w 40. sekundzie. (Uwaga: Pokazane biurko to nie STAND-UP R, ale STAND-UP, czyli podobne biurko o nieco innym wyglądzie, ale o tej samej funkcjonalności.

fEcZUAGmWMk

var tag = document.createElement('script'); tag.src = "https://www.youtube.com/iframe_api" var firstScriptTag = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScriptTag.parentNode.insertBefore(tag, firstScriptTag); var player = ; function onYouTubeIframeAPIReady() , videoId: 'fEcZUAGmWMk', events: }); } function onPlayerReady(event) function onPlayerStateChange(event) player.state = event.data; } } function pauseVideo() function playVideo() function stopVideo()

Sit. Stań. Komfort jest możliwy. STAND UP R wnosi energię do Twojej pracy.

Czy jesteś w stanie dostroić się do swojego ciała podczas pracy? Być może jesteś bardziej skupiony, gdy siedzisz, niż gdy stoisz. Jeśli Twoje myślenie staje się nudne lub nogi sztywnieją, możesz podnieść biurko do wysokości stojącej i otworzyć swój umysł na nowe możliwości.

Kiedy stoimy, myślimy inaczej.

Niektórzy ludzie są lepsi w mruczeniu pod nosem, a jednocześnie rozwiązują problem na stojąco. Niektórzy stają się bardziej artystyczni. Niektórzy lubią rozciągać nogi i poprawiać krążenie. Niektórzy przenoszą ciężar ciała pomiędzy nogami, pozostając przy tym aktywnymi. Zdrową częścią 8-godzinnego dnia pracy jest okresowe stanie.

Ruch zachęca do żywego, zwinnego myślenia.

Powtarzalne myślenie jest wynikiem siedzącego trybu życia. STAND UP R zachęca do kreatywności poprzez ruch. Przez 20 minut stań. Stań prosto i myśl. Jeśli twoje nogi czują się zmęczone, możesz usiąść na chybotliwym taborecie i przechylić go tak, by podtrzymywał cię w pozycji półstojącej. Jakkolwiek chcesz.

Pracownicy mają wiele możliwości ruchu przy biurku, przy którym siedzą.

Ergonomia jest kluczowym elementem dobrego samopoczucia w miejscu pracy. Jednym z najlepszych sposobów na poprawę ergonomii jest umożliwienie ludziom większego ruchu w ciągu dnia. STAND UP R pozwala nam poruszać się przy naszych biurkach, gdzie spędzamy większość czasu.

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Łącząc go z hokerem, można oprzeć stopę na podstawie hokera w celu wykonania mikro ruchów. To proste, naturalne rozwiązanie. Ruch to leczenie. I STAND UP R może być używany do ruchu.

Najlepsza pozycja jest w następnej pozycji.

Biurko STAND UP R sprawi, że zawsze w ciągu kilku sekund znajdziesz się w kolejnej pozycji! Nie potrzeba zbyt wiele wysiłku, aby się tam dostać. Nie można pozostać w jednym miejscu lub jednej ramie myślowej. Nigdy nie możesz utknąć w jednej pozycji lub ramie koncepcyjnej. Twoje myślenie stale się rozszerza poprzez ciągły ruch.

STAND UP R pozwala Ci się skupić, a także podwaja się jako stół do projektowania.

Załóżmy, że siedzisz przy biurku na tradycyjnym krześle i jesteś skupiony na szczegółach. Projekt miejsca pracy przypomina kokon. Jego solidna rama i akustyczne odczucia działają jak kurtyna, która zapewnia prywatność. Jesteś w swojej strefie, zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym.

Zmiany wysokości mogą wpływać na procesy poznawcze.

Podczas przełączania nie ma przyspieszenia ani tarcia. Gubisz się w szczegółach i podnosisz biurko do pozycji stojącej, aby poszerzyć swój umysł. Zaproś kolegę, aby przejrzał duży obraz i pomógł wam zobaczyć go razem.

Od głębokiej koncentracji do burzy mózgów. Przejście jest proste dzięki biurku STAND UP RU.

To jak przebijanie się przez chmury, aby widzieć wyraźnie swoją pracę i jasność w komentarzach współpracowników. To wielka ulga. STAND UP R zwiększa sprawność poznawczą. To prawdziwy pomocnik. Niezwykle elegancki design. Pięknie jest patrzeć na to biurko. Przyjemnie jest pracować przy tym biurku. Wszystko dla pięknej korzyści i przyjemności z ruchu.

Biurko z regulowanym blatem - najczęściej zadawane pytania

Czym jest ławkowanie w biurze?

Biurka z ławkami mogą być używane do siedzenia wielu pracowników w otwartym miejscu pracy. Są elastyczne i oszczędzają miejsce. Biurka z ławkami, takie jak STAND UP R, można skonfigurować modułowo. Mogą być używane jako pojedyncze biurka lub jako grupa wielu biurek, co ułatwia pracę zespołową. Biurka z ławkami powinny mieć możliwość regulacji wysokości.

Co to jest stanowisko z ławką?

Stacje robocze z ławkami można łączyć ze sobą, aby zaoszczędzić miejsce. Biurko STAND UP R ma elegancką konstrukcję z dyskretną, ręczną regulacją wysokości. Możesz połączyć kilka takich biurek, aby stworzyć elastyczne rozwiązanie, które pozwala pracownikom pracować niezależnie (na wysokości siedzącej) lub razem (jeśli podniosą swoje biurka do wysokości stojącej). W ten sposób powstaje ogromny stół do projektów.

Jakie opcje są dostępne przy dostosowywaniu biurek STAND-UP R

Biurko ręczne typu sit-stand można kupić jako pojedyncze biurko lub jako modułową jednostkę podwójną, która obejmuje dwa biurka. Można również dostosować panele boczne i wykończenia.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz