24 Czerwiec 2024

STAND UP R to modułowe ławki o regulowanej wysokości.

img

Poradnik zakupowy

STAND UP R to modułowe ławki o regulowanej wysokości.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Elastyczne biura wymagają elastycznych rozwiązań, takich jak STAND UP R, nowoczesne biurko, które bez wysiłku można przekształcić w biurko do pracy siedzącej. Możesz połączyć ze sobą kilka biurek i korzystać z ławek biurowych o regulowanej wysokości do pracy grupowej. To wszechstronne biurko jest energooszczędne i ergonomiczne, dzięki czemu stanowi centrum produktywnej przestrzeni otwartej.

STAND UP R to ławka do aktywnych przestrzeni biurowych.

Promuje zdrową równowagę między staniem a siedzeniem. Jego płynna, łatwa regulacja wysokości sprawia, że jest najlepszym lekarstwem na bóle pleców, bóle ciała lub inne stresory związane z siedzącą pracą przy biurku: ruch. Biurko typu sit-stand umożliwia dostosowanie wysokości do postawy użytkownika.

Chcemy być aktywni w naszej pracy. Nie chcemy 8 godzin siedzenia w jednym miejscu przez osiem godzin. STAND UP R pozwala na zmianę wysokości biurka w ułamku sekundy. Dzięki temu możesz błyskawicznie zmieniać pozycję

- mówi Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Koniec z uczuciem zmęczenia i braku inspiracji, gdy siedzisz w tej samej pozycji przez 8 godzin dziennie.

STAND UP R to biurko do ćwiczeń. Wielki atut dla Twojego zdrowia fizycznego - dobra postawa, krążenie. Zdrowie intelektualne również - kreatywność, szczęście. Zostaliśmy zaprojektowani, aby się ruszać. Naszą najlepszą pracę wykonujemy myśląc lekko i otwarcie poprzez ruch, a nie będąc sztywnym i ciężkim.

Stwórz wspólne stanowisko pracy łącząc ze sobą kilka STAND UP Rs.

Wiele systemów STAND UP R można połączyć, tworząc eleganckie biurko z regulacją wysokości. Pracownicy mogą naturalnie regulować swoje biurka, przechodząc od pracy samodzielnej do pracy zespołowej. Tworzą ogromny stół projektowy, ustawiając wszystkie biurka na tej samej wysokości.

Sprytnie ukryty mechanizm regulacji wysokości jest bardzo fajny.

Aparat do siedzenia STAND UP R jest prosty i bezsprzecznie satysfakcjonujący.

System regulacji był ogromnym wyzwaniem dla projektantów biurka. Ostateczna forma powinna być minimalna, otwarta, neutralna i prosta. Pozwala to na przepływ światła. Zachęca do komunikacji. Tworzy indywidualne miejsca pracy i pozwala na wspólne ławki.

- użycza Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Bardzo dyskretny mechanizm regulacji wysokości. Konstrukcja biurka benching sit-to-stand jest genialna. Pozwala na bezproblemowe przejście od siedzenia do stania lub z powrotem. Mechanizm, który to umożliwia, jest prawie niewidoczny. Nie ma tu masywnych krzyżaków, kłopotliwych korb ani brzydkich kabli zasilających.

Zwycięzca Reddot Award Best of the Best 2017

Najbardziej prestiżowa międzynarodowa nagroda! Najwyższe wyróżnienie.

To biurko biurowe to nowoczesny projekt, który jest dobrze dopasowany do współczesnych miejsc pracy. Prosty, niewymagający wyjaśnień mechanizm pozwala na intuicyjne dostosowanie powierzchni roboczej do różnych sytuacji w pracy. Nowoczesny, elegancki wygląd STAND UP R wynika z uproszczonego języka projektowania i wysokiej jakości wykończenia.

"Reddot jury".

Jak prosta jest regulacja wysokości STAND UP R?

Jest łatwa w użyciu. Jest lekka i stabilna. Przesunięcie wysokości biurka nie spowoduje utraty koncentracji, ale pomoże Ci się bardziej skupić.

STAND UP R pozwala na poruszanie się jako część procesu pracy, a nie jako przerwę.

Nie musisz rozładowywać biurka, ani martwić się o przewracające się przedmioty podczas podnoszenia/opuszczania biurka. Regulacja jest bardzo prosta. Wysokość można zmienić pociągając za ukrytą dźwignię na spodzie biurka.

Ostatnie 10 sekund tego filmu pokazuje niezwykle subtelne działanie STAND UP R:

1WcT1yk92oU

var tag = document.createElement('script'); tag.src = "https://www.youtube.com/iframe_api" var firstScriptTag = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScriptTag.parentNode.insertBefore(tag, firstScriptTag); var player = ; function onYouTubeIframeAPIReady() , videoId: '1WcT1yk92oU', events: }); } function onPlayerReady(event) function onPlayerStateChange(event) player.state = event.data; } } function pauseVideo() function playVideo() function stopVideo()

Możesz siedzieć i stać w pełni swobodnie, bez żadnych nieestetycznych lub wiążących przewodów elektrycznych

Zapomnij o gniazdkach. Masz pełną mobilność. Najlepszą rzeczą w ręcznym, bez zasilania, sit to stand biurku, takich jak STAND UP R? Pozwala ono na przemieszczanie biurka po biurze bez konieczności zastanawiania się nad gniazdkami.

Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia, że biurko STAND UP R jest uporządkowane i gotowe do pracy.

Nie ma nic lepszego niż czyste, wolne od bałaganu miejsce pracy. Wbudowany system zarządzania kablami pozwala zachować porządek. Minimalistyczny design biurka jest niewątpliwie jego główną zaletą.

Cała przestrzeń, której potrzebujesz, aby być produktywnym i cieszyć się pracą.

Jego biurko mierzy około 5 stóp szerokości. To ogromna przestrzeń dla pracowników, którzy uwielbiają pisać na papierze i rozkładać swoje notatki. Dla tych, którzy mają podwójny monitor. Dla tych, którzy potrzebują trochę miejsca na łokcie.

Możesz go udekorować, jak chcesz. (Lub nie.)

Niektórzy ludzie będą używać STAND UP r bez żadnych ergonomicznych akcesoriów. Inni wolą stać bez podparcia, przesuwając ciężar ciała między stopami, aby zachować wygodę.

Dobrze współpracuje z matami, podnóżkami i innymi ergonomicznymi narzędziami.

Niektóre osoby kładą matę przeciwzmęczeniową i ustawiają podnóżki, aby odciążyć stopy. Następnie oprą jedną stopę na drążku, poruszając ciałem w miarę upływu czasu.

Zdjęcie STANU R

Jest to biurko typu bench, które może być używane przez każdego o dowolnym wzroście i do każdego rodzaju pracy.

Niektóre osoby po prostu przewracają swoje krzesło do komputera i korzystają z biurka o standardowej wysokości siedząc.

Idealne rozwiązanie dla aktywnych i nerwowych pracowników.

Niektórzy ludzie będą używać STAND UP z chybotliwym lub aktywnym stołkiem, który zachęca do zaangażowanej postawy. Inni mogą preferować krzesło, które wspiera ich w wygodnej pozycji siedzącej lub innych pozycjach na spektrum siedzenia i stania.

Lekka konstrukcja. Trwała konstrukcja.

Tapicerka wykonana jest z wysokiej jakości wełny i innych włókien w różnych kolorach. Solidna dębowa rama nadaje jej organiczny charakter i jest wytrzymała. Dostępne są również inne wykończenia dla bardziej industrialnego wyglądu.

STAND UP R dodaje funkcji i piękna do każdej przestrzeni biurowej. To prosty sposób na stworzenie niezależnych stanowisk pracy, jak również wspólnych ławek przy użyciu jednego produktu. Można go używać zarówno do niezależnych stanowisk pracy, jak i wspólnych ławek. Jest wszechstronny i można go dostosować do swoich potrzeb.

- dodaje Eliza Donek, Product Manager, Mikomax.

Zajrzyj na stronę produktu STAND UP R, aby zobaczyć wszystkie jego opcje personalizacji.

Usiądź i umieść stopy na ławce. Jest to częste pytanie.

Jaka jest nośność STAND UP?

Maksymalny udźwig STAND UP R podczas regulacji biurka wynosi 15kg (lub 33lbs). Nośność statyczna wynosi 100 kg (około 220 funtów).

Jak łatwo jest regulować wysokość STAND UP R?

Bardzo łatwo! Wystarczy pociągnąć dźwignię znajdującą się w dolnej części biurka, przesunąć biurko w górę i w dół, a następnie zwolnić dźwignię po osiągnięciu żądanej wysokości.

Porównanie elektrycznych biurek z regulacją wysokości z biurkami ręcznymi

Większość osób uważa, że elektryczne biurka o regulowanej wysokości działają lepiej, ponieważ są łatwe w regulacji. Jednak biurka ręczne, takie jak STAND UP R, mogą zapewnić tę samą niewymagającą wysiłku obsługę bez konieczności korzystania z prądu lub nieestetycznych kabli zasilających, którą oferują biurka elektryczne. Manualne biurko STAND UP R typu sit-stand jest przykładem zaawansowanego modelu. Jego opatentowany system regulacji wysokości jest zarówno prosty, jak i dyskretny.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz